تاریخ انتشار :شنبه ۱۲ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۴
۱
plusresetminus
معاون عملیات ناحیه مقاومت بسیج حضرت رسول (ص)کرمان:

جشنواره رزمی عملیاتی شهید حجازی ویژه بسیجیان برگزار شد

حجت جوادی گفت: این مسابقات با آیتم های عبور از میدان موانع، حمل مجروح و آيتم های نظامی دیگر با هدف پویایی و ایجاد نشاط ورزشی و رزمی برای بسیجیان برگزار شد.
جشنواره رزمی عملیاتی شهید حجازی ویژه بسیجیان برگزار شد
حجت جوادی معاون عملیات ناحیه مقاومت بسیج حضرت رسول (ص)کرمان در گفتگو با راه آرمان از برگزاری جشنواره شهید حجازی(مسابقه علمداران ولایت )در سطح این ناحیه مقاومت خبر داد و گفت: این مسابقه در بین تیم های منتخب بسیجیان حوزه های مقاومت برگزار شد.

وی اذعان کرد: این نوع مسابقه برگرفته از مسابقات ۵ گانه نظامي است که روند اجرای آن به این شرح است که ابتدائا در سطح تمامی پایگاه های مقاومت برای بسیجیان دسته های رزمی عملیاتی برگزار می شود و یک تیم منتخب از هر حوزه به عملیات ناحیه معرفی می شود

جوادی افزود: پس از انتخاب تیم، این مسابقات بین تیم های منتخب حوزه های مقاومت در سطح ناحیه به میزبانی عملیات ناحیه برگزار می شود و نهایتا تیم منتخب از هر ناحیه برای ادامه مسابقات به استان معرفی خواهد شد.

وی به تشریح مراحل این مسابقه پرداخت و گفت: این مسابقات در ۶ آیتم عبور از میدان موانع،حمل مجروح و آيتم های نظامی دیگر با هدف پویایی و ایجاد نشاط ورزشی و رزمی برای بسیجیان برگزار شد.

معاون عملیات ناحیه مقاومت بسیج حضرت رسول کرمان با بیان اینکه نتایج این مسابقات به زودی مشخص می شود، گفت: از برگزیدگان این مسابقات نیز با تقدیم هدایایی تجلیل خواهد شد و تیم برتر به مسابقات استانی راه خواهد یافت.

انتهای پیام / طهماسبی https://armanekerman.ir/vdcbw9b85rhb55p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین