تاریخ انتشار :پنجشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۴
۰
plusresetminus
محمد مهدی فداکار گفت: امروز امنیت مردم شوخی بردار نیست و امنیت و آرامش مردم خط قرمز است و با هیج کس در زمینه ناامنی مماشت نخواهد شد.
امنیت و آرامش مردم خط قرمز است/ آمادگی برای دفاع ضرورتی همیشگی است
به گزارش راه آرمان؛ محمد مهدی فداکار صبح امروز در مراسم رژه ۳۱ شهریور ضمن گرامیداشت سالروز چهل و دومین طلیعه دفاع مقدس  با بیان اینکه هفته دفاع مقدس آغاز دوران شرافتمندی است که ملت ایران اصلا به این شکل ندیده بود، گفت: گرامیداشت این هفته یک ضرورت است و هفته دفاع مقدس، روایت دفاع ملتی است که به تنهایی در مقابل دنیا ایستاد.
 
استاندار کرمان ادامه داد: ایران پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، لنگر ثبات برای غرب در منطقه بود و بر همین اساس اهمیت ویژه ای داشت و مدیرانی که در آن دوران حکومت می کردند، کاملا به غربی ها وابسته بودند.
 
وی بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، تمام اهداف و ظرفیت غربی ها به هم ریخت و از همان ابتدا اقدام به توطئه علیه جمهوری اسلامی ایران کردند و حدود یک سال و نیم قبل از دوران دفاع مقدس توطئه های مختلفی را در نقاط مختلف کشورمان به کار بستند اما به نتیجه نرسیدند.
 
فداکار اظهار کرد: آخرین طرحی که غربی ها در آن دوران علیه کشورمان برنامه ریزی کردند، حمله نظامی بود که در آن زمان ارتش آمادگی لازم را نداشت و سپاه نهال کوچک انقلاب بود و به طور کلی آمادگی لازم در کشور وجود نداشت اما در مقابل دشمن مجهز بود چرا که همه دنیا به کمک صدام آمده بودند و ایران اسلامی به معنای واقعی در مقابل همه ایستاد.
 
استاندار کرمان ابراز کرد: هشت سال دفاع مقدس تجربه بزرگی بود که فهمیدیم باید دست به زانو خود بگیریم و بلند شویم و اگر امروز آسایش و امنیت داریم، مرهون و مدیون خون شهدایی هستیم که خونشان ریخته شده است.
 
وی با بیان اینکه کار با عظمتی در دوران دفاع مقدس انجام شد که ارزش کار مشخص است، تصریح کرد: امروز امنیت مردم شوخی بردار نیست و امنیت و آرامش مردم خط قرمز است و با هیچ کس در زمینه ناامنی مماشت نخواهد شد. 
 
فداکار با تاکید بر اینکه آمادگی برای دفاع یک ضرورت همیشگی است، خاطر نشان کرد: در جنگ آنچه که ما را موفق کرد؛ اطاعت محض از رهبری و کار خالصانه بود و هنوز هم رمز موفقیت ما همین است.

انتهای پیام/م
 
 
 
https://armanekerman.ir/vdcfj1dyvw6d0va.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین