کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدیرکل انتقال خون استان کرمان خبر داد:

برگزاری پویش اهدای خون جامعه ورزش و جوانان در استان کرمان

27 مهر 1401 ساعت 9:12

شکوهی از برگزاری پویش اهدای خون جامعه ورزش و جوانان از روز بیست و ششم تا بیست و هشتم مهر سال جاری همزمان با سراسر کشور در استان کرمان با هدف ترویج فرهنگ اهدای خون داوطلبانه خبر داد.


به گزارش "راه آرمان " دکتر ایرج شکوهی ضمن تبریک فرارسیدن روز تربیت بدنی و ورزش از برگزاری پویش اهدای خون جامعه ورزش و جوانان از روز بیست و ششم تا بیست و هشتم مهر سال جاری همزمان با سراسر کشور در استان کرمان با هدف ترویج فرهنگ اهدای خون داوطلبانه خبر داد.

وی با بیان این مطلب که ورزشکاران کرمانی در قالب هیئت‌های ورزشی در پویش های اهدای خون که تا کنون در استان برگزار گردیده مشارکت زیادی داشتند و این نشان دهنده این است که فرهنگ پهلوانی در بین ورزشکاران دیار کریمان ریشه دار است

او  در ادامه افزود: ورزشکاران به دلیل حفظ آمادگی جسمانی و خود مراقبتی ها از جمله اهدا کنندگان سالم و مناسب ما هستند. شکوهی در پایان اظهار داشت ؛کلیه پایگاههای انتقال خون سراسر استان آمادگی لازم جهت خدمت رسانی به ورزشکاران و ورزش دوستان عزیز را دارند و به منظور از اتلاف وقت این عزیزان می توانند با مراجعه به آدرس http://nobatdehi.ibto.ir، تاریخ و ساعت حضور خود را ثبت و بر اساس همین پیش ثبت‌نام، به پایگاه انتخابی خود مراجعه و خون خود را اهدا کنند.

انتهای پیام/ط


کد مطلب: 130160

آدرس مطلب :
https://www.armanekerman.ir/news/130160/برگزاری-پویش-اهدای-خون-جامعه-ورزش-جوانان-استان-کرمان

راه آرمان کرمان
  https://www.armanekerman.ir