تاریخ انتشار :پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲
۰
plusresetminus
در حاشیه تکریم و معارفه مدیر منابع طبیعی مطرح شد؛

جا به جایی در مسئولیت ها نشانه ی پویایی نظام اداری است

سید حسام الدین حسینی فرماندار شهرستان فاریاب گفت: جابه جایی در مسئولیتها امری عادی و نشانه پویایی نظام اداری است حفظ و صیانت از آب و خاک رسالتی بزرگ است که با اقدامات اصولی وعلمی در راستای حفظ وصیانت از منابع طبیعی میتوان به انتقال این میراث ارزش مند به آیندگان تلاش کرد.
جا به جایی در مسئولیت ها نشانه ی پویایی نظام اداری است
به گزارش راه آرمان:  صبح امروز مراسم آئین تکریم و معارفه مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری داری شهرستان فاریاب با حضور احمدی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان فرماندار امام جمعه فرمانده سپاه و سایر مسئولین   در سالن شهید یوسف زاده برگزار شد.

در این مراسم  محمد بهبودی به عنوان مدیر جدید اداره آبخیزداری فاریاب معارفه شد و از زحمات سلمان کریمی مدیر سابق اداره آبخیز داری فاریاب قدر دانی شد.


سید حسام الدین حسینی فرماندار شهرستان فاریاب در این مراسم گفت: جابجایی در مسئولیتها، امری عادی و نشانه پویایی نظام اداری است.

وی حفظ و صیانت از آب و خاک را رسالتی بزرگ دانست و گفت: با اقدامات اصولی و علمی درراستای حفظ و صیانت از منابع طبیعی می‌توان برای پیشبرد برنامه‌ها و اهداف این حوزه و انتقال این میراث ارزشمند به آیندگان تلاش کرد.


در ادامه حمزه احمدی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان ضمن تشکر از زحمات چندین ساله مهندس کریمی افزود در حوزه منابع طبیعی مدیریتی موفق تر است که با مشارکت مردم همراه باشد

وی افزود: درشهرستان  فاریاب با همراهی مردم اقدامات خوبی در طرح  کاداس،اخذ اسناد مالکیتی،آبخیزداری، نهال و جنگل کاری ، رفع تداخلات پیشرو بوده است که جادارد از مجموعه حاکمیتی شهرستان کمال تشکر را داشته باشم که به ما در انتخاب نیروی بومی ،متخصص ،آگاه و فنی کمک شایانی داشتند و از تمام اعضای مجموعه تقاضا داریم که ما را در ادامه این راه همراهی کنند.

 
انتهای پیام/ https://armanekerman.ir/vdcaewn6a49nea1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین