تاریخ انتشار :شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹
۰
plusresetminus
حاجب گفت: به مناسبت هفته بسیج اردوی جهادی پزشکی در شهرستان رودبارجنوب برگزار شد و در این اردو تیم جهادی پزشکی بقیه الله به بیش از ۳ هزار نفر از مردم زهکلوت خدمات پزشکی رایگان ارائه کردند.
ویزیت رایگان بیش از ۳ هزار نفر از مردم زهکلوت
حاجب در گفتگو با خبرنگار راه آرمان در رودبارجنوب؛ گفت: به مناسبت هفته بسیج با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودبار جنوب گروه جهادی بقیه الله جامعه پزشکی در درمانگاه شهر زهکلوت به مدت ۳ روز به مردم خدمات رایگان ارائه کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبارجنوب  خاطر نشان کرد: این اردو با هدف توازن و عدالت در خدمات دهی به مناطق محروم انجام شد و یک تیم ۲۰ نفره از پزشکان و پرستاران مجرب در ۱۰ رشته تخصصی طی مدت سه روز به اهالی محروم جازموریان خدمت رسانی نمودند.

وی ادامه داد: حضور هماهنگ، منسجم و پرشور اعضای کانون بسیج جامعه پزشکی در شناسایی و مرتفع نمودن مسائل بهداشتی و درمانی مناطق کم برخوردار  بسیار کمک کننده بود و نقش بسزایی در تحقق هدف عدالت در سلامت خواهد داشت.

سرپرست تیم پزشکی بقیه الله نیز در این رابطه گفت: طی سه روز ۳ هزار نفر از مردم جازموریان از خدمات تیم رایگان پزشکی بهره مند شدند.

وی افزود: این تیم ۲۰ نفره شامل پزشکان عمومی، متخصص، فوق تخصص و پیراپزشکان در زمینه  دندان پزشکی، زنان،داخلی،اطفال، چشم، ارولوگ،کلیه و جراحی عمومی باویزیت رايگان ودارو رايگان انجام شد.


انتهای پیام/پ https://armanekerman.ir/vdcdfz0fxyt0sn6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترین اتفاق سال 1401 استان کرمان
افتتاح دو واحد گازی نیروگاه مهتاب کویر
احداث پروژه اظطراری آب کرمان از خلیج فارس
مصوبات 20 هزار میلیارد تومانی سفر رئیس جمهور به کرمان
حادثه سقوط بالگرد وزیر ورزش
دستگیری جاسوس موساد
کلنگ زنی مجتمع تولید لاستیک فوق سنگین
آغاز تولید سل نیروگاه های خورشیدی
تولید بزرگترین دامپتراک معدنی
تغییر مدیران ارشد استان
سیل رفسنجان و جنوب کرمان