کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

دادستان راور مطرح کرد؛

بازدید از مراجع انتظامی زمینه ساز افزایش رضایتمندی مردم از نیروی انتظامی

15 آذر 1401 ساعت 16:01

دادستان راور بازدید از مراجع انتظامی را زمینه ساز افزایش رضایتمندی مردم از نیروی انتظامی مطرح کرد.


به گزارش "راه آرمان"؛ مجتبی استوار زاده دادستان عمومی و انقلاب شهرستان در بازدید از زحمات شبانه روزی نیروهای انتظامی که در ایجاد بستر امن و آرامش شهروندان تلاش می کنند و همواره در ماموریت های ویژه همکاری می نمایند و کارهای مراجعین و شهروندان را در کوتاه ترین زمان ممکن در مراکز انتظامی انجام می شود تشکر و قدردانی نمود.

مجتبی استوارزاده با اشاره به پیشرفت های خوب نیروی انتظامی از جمله رفتار اخلاقی و خوب با مردم و مراجعان در مراکز انتظامی، بر لزوم پیشرفتها تاکید کرد و افزود: عملکرد نیروی انتظامی عاقلانه، مدبرانه و برای مردم کاملا اطمینان بخش و اعتماد آفرین بوده است.

وی بیان کرد: بازدید از مراجع تحت نظارت دادستانی در راستای احیا حقوق عامه، حفظ حقوق شهروندی، نظارت بر ضابطین و… در دستور کار دادسرای راور قرار دارد و این بازدید ها به صورت سرزده و دوره‌ای انجام می شود.

این مقام قضایی با اشاره به اینکه بازدید از مراکز انتظامی زمینه ساز افزایش رضایتمندی مردم از نیروهای انتظامی است، تاکید کرد: همه وظیفه داریم در راستای ارتقاء امنیت و آسایش شهروندان تلاش کنیم و با تسریع در انجام دستورات قضایی و تعیین تکلیف پرونده های موجود در مراجع انتظامی موجبات رضایتمندی مراجعین، کاهش حجم پرونده ها و پیشگیری از وقوع جرم را فراهم نماییم و قطعاً عملکرد سریع و به موقع نیروی انتظامی در کاهش جرائم موثر است.

دادستان راور در پایان ضمن مطلوب ارزیابی کردن خدمات عوامل انتظامی مورد ارزیابی شده در شهرستان، از تلاش‌های این واحدها مراتب رضایت و قدردانی خود را اعلام نمود.

انتهای پیام/


کد مطلب: 131105

آدرس مطلب :
https://www.armanekerman.ir/news/131105/بازدید-مراجع-انتظامی-زمینه-ساز-افزایش-رضایتمندی-مردم-نیروی

راه آرمان کرمان
  https://www.armanekerman.ir