کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

در مراسم گرامیداشت روز دانشجو رودبارجنوب عنوان شد؛

لزوم مطالبه گری دانشجو/ دانشجویان در جنگ تحمیلی جانانه ار انقلاب اسلامی دفاع کردند

16 آذر 1401 ساعت 12:40

فرماندار رودبارجنوب خطاب به دانشجویان گفت: شما باید با بیان گویا، صریح و بی‌واهمه مطالبه‌گری نمایید و افراد مسؤول نیز باید پاسخگو باشند چرا که مطالبه گری موجب روشنگری می شود.


به گزارش خبرنگار راه آرمان از رودبارجنوب، مراسم گرامیداشت روز دانشجو، با حضور پرورش فرماندار رودبارجنوب،حاجب فرمانده سپاه،شریفی رئیس دانشگاه پیام نور و مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان و دانشجویان و اساتید ، در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 
 ایمان شریفی رئیس دانشگاه پیام نور رودبارجنوب در مراسم گرامیداشت روز دانشجو با اشاره به وجود۳ هزار شهید دانشجو خاطرنشان کرد: جوانان و  دانشجویان در دوران دفاع مقدس پیشگام بودند و با روحیه ایثار و مقاومت و شهادت طلبی خود، باعث سرافرازی و سربلندی ملت ایران شدند و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشورمان در اشغال متجاوزین قرار بگیرد.
 
رئیس دانشگاه پیام نور رودبارجنوب با اشاره به اینکه جاذبه انقلاب اسلامی سایر ملت‌های جهان را تحت تاثیر قرار داده است گفت: امروز فرهنگ ایثار و مقاومت ملت ایران به کشورهای دیگر منتقل شده و آنان را در مسیر استقلال، ظلم ستیزی و آزادیخواهی ملت ایران قرار داده است.
 
ایمان شریفی تاکید کرد: در حوادث اخیر تعدادی از جوانان و دانشجویان توسط اغتشاشگران و افراد فریب خورده به شهادت رسیدند و این نشان می دهد که حرکت سرخ شهادت همچنان ادامه دارد و ملتی که آمادگی شهادت داشته باشد، هرگز شکست نخواهد خورد.
 
علی پرورش فرماندار رودبارجنوب در این همايش با اشاره به اینکه دانشجویان در صحنه‌های مختلف کنشگری‌های به موقعی داشتند، اظهار کرد: دانشجویان در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره نقش تأثیر گذاری در شکل گیری و استقرار این نظام داشته‌اند.
 
فرماندار رودبارجنوب خطاب به دانشجویان گفت: شماباید با بیان گویا، صریح و بی‌واهمه مطالبه‌گری نمایید و افراد مسؤول نیز باید پاسخگو باشند.
 
وی با اشاره به اینکه دانشجویان نباید نسبت به موضوعات جامعه بی تفاوت باشند، افزود: نا امیدی برای هر جامعه‌ای به عنوان سم تلقی می‌شود و دانشجویان باید با امید به آینده علاوه بر تحصیل به عنوان یک وظیفه در خصوص مسائل مختلف جامعه نیز حساس بوده و تنها به دنبال موارد حاشیه‌ای نباشد.
 
انتهای پیام/پ


کد مطلب: 131139

آدرس مطلب :
https://www.armanekerman.ir/news/131139/لزوم-مطالبه-گری-دانشجو-دانشجویان-جنگ-تحمیلی-جانانه-ار-انقلاب-اسلامی-دفاع-کردند

راه آرمان کرمان
  https://www.armanekerman.ir