تاریخ انتشار :شنبه ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۸
۰
plusresetminus
همزمان با پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر؛

جشنواره هنرهای تجسمی فجر استانی جنوب کرمان در جیرفت برگزار می شود

بهرام مسلمی مهنی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: همزمان با پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر کشور، جشنواره هنرهای تجسمی فجر استانی جنوب کرمان از ۷ لغایت ۲۱ بهمن ماه سال جاری در جیرفت برگزار می شود.
جشنواره هنرهای تجسمی فجر استانی جنوب کرمان در جیرفت برگزار می شود
به گزارش راه آرمان از جیرفت، بهرام مسلمی مهنی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، گفت: هنرمندان در رشته های تصویرگری، نقاشی، خوشنویسی، کاریکاتور، عکاسی، مجسمه سازی، نگارگری، طراحی و سایر رشته های جشنواره می توانند آثار خود را تا ۷ دی ماه به دبیرخانه جشنواره واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان تحویل یا تصویر آثار خود را از طریق پیام رسان ای گپ به شماره ۰۹۱۲۶۱۰۱۴۷۹ ارسال نمایند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با بیان اینکه از بین آثار برگزیده به دوازده نفر جوائز نقدی اهدا خواهد شد، افزود: به آثاری که بعد از ۷ بهمن ماه ارسال شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد و هنرمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۰۹۱۲۶۱۰۱۴۷۹ ارتباط برقرار نمایند.

مسلمی مهنی با تاکید بر اینکه جنوب کرمان در حوزه فرهنگی در کشور حرف برای گفتن دارد، تصریح کرد: جنوب کرمان ظرفیت های فرهنگی بسیار خوبی در همه حوزه ها دارا می باشد به گونه ای که شاهد کسب مقامات برتر فرهنگی این منطقه در کشور هستیم.

انتهای پیام/ فاریابی  https://armanekerman.ir/vdcfvydymw6dmja.igiw.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما