تاریخ انتشار :سه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۵
۰
plusresetminus
رئیس اداره آموزش و پرورش راین:

مسئولت خطیر ما پرورش نسلی شاداب و پویاست

رئیس اداره آموزش و پرورش راین گفت: مسئولیت خطیر ما پرورش نسلی شاداب و پویاست و هر اندازه در زمینه ورزش سرمایه گذاری شود آسیب‌های اجتماعی کاهش خواهد یافت.
مسئولت خطیر ما پرورش نسلی شاداب و پویاست
 به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری راه آرمان؛ به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش راین رحیمی نژاد رئیس اداره آموزش و پرورش راین تربیت بدنی و ورزش را نرده‌بان مسائل تربیتی خواند و افزود: رسیدن به نهایت سلامت و تندرستی توأم با سلامت روحی و آمادگی یادگیری درسی جز در سایه تلاش و ورزش میسر نخواهد شد.

وی ضمن تشکر از زحمات همکاران خطاب به دبیران تربیت بدنی گفت: قدر فرصت های پیش رو را بدانید و از الگو پذیری دانش‌آموزان در جهت انسان سازی و پرورش نسلی قوی با روح و منش قهرمانانه تلاش کنید.

رئیس اداره آموزش و پرورش راین با اشاره به طرح آزاد سازی مجموعه‌‌های ورزشی با عنوان طرح شهید خرازی تصریح کرد: در قالب این طرح فضاهای ورزشی منطقه در روزهای پنج‌شنبه در اختیار دانش‌آموزان دختران و مادران آنها و روزهای جمعه در اختیار پسران و پدران آنها به صورت صد‌در‌صد رایگان قرار می‌گیرد و امیدواریم که همکاران، اولیاء و دانش‌آموزان از این طرح استقبال کنند.

رحیمی نژاد بر اهمیت درس تربیت بدنی در مدارس اشاره کرد و گفت: مسئولیت خطیر ما پرورش نسلی شاداب و پویاست و هر اندازه در زمینه ورزش سرمایه گذاری شود آسیب‌ های اجتماعی کاهش خواهد یافت.

وی تصریح کرد: بایستی با استفاده از امکانات و تجهیزات موجود در راستای استعدادیابی دانش آموزان قدم برداریم.

در ادامه جلسه معاون پرورشی و کارشناس تربیت بدنی به بیان مطالبی در خصوص برنامه‌ها و طرح‌های ورزشی پرداختند و سپس با اهدا لوح سپاس از دبیران تربیت‌بدنی تجلیل شد.

بر پایه این گزارش با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش راین، معاون پرورشی و کارشناس تربیت‌بدنی و سلامت از دبیران درس تربیت‌بدنی مدارس منطقه راین تجلیل شد.

انتهای خبر/ تاج الدینی  https://armanekerman.ir/vdcjm8evhuqetvz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما