تاریخ انتشار :چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵
۰
plusresetminus
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان؛

کانون‌های مساجد باید به دریای اقتصاد کشور وصل شوند

منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان و کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کرمان در راستای توسعه کارآفرینی تفاهم‌ نامه‌ امضا کردند.
کانون‌های مساجد باید به دریای اقتصاد کشور وصل شوند
به گزارش سرویس اقتصادی پایگاه خبری «راه آرمان»؛ در راستای توسعه کارآفرینی به منظور همکاری و هم‌افزایی فعالیت‌های مشترک جهت توسعه کارآفرینی در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان، تفاهم نامه‌ای منعقد شده است.

اجرای برنامه‌های مشترک آموزش کارآفرینی در موضوعات تفاهم نامه، تبیین راهکار در ایجاد نمایشگاه توانمندی‌ با رویکرد کارآفرینی با استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی و تأسیس کانون فرهنگی هنری مساجد در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان از موضوعات این تفاهم نامه است.

در راستای اجرای این تفاهم‌ نامه طرفین متعهد شدند که در زمینه شناسایی، بسترسازی و توسعه پایدار با رویکرد آموزش کانون‌های دارای زیرساخت‌های مناسب در جهت ایجاد کارگاه‌های تولیدی، با استفاده از ظرفیت‌های مشارکت‌های مردمی همکاری لازم را داشته باشند.

همکاری در ایجاد نمایشگاه توانمندی‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با موضوع کارآفرینی از دیگر تعهدات طرفین در این تعهدنامه است.

روح الله بهمنشاهی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان در این مراسم عنوان کرد: کانون‌های مساجد در راستای تحقق اقتصاد اسلامی رودهایی هستند که باید به دریای اقتصاد کشور وصل شوند.

انتهای پیام/ https://armanekerman.ir/vdcfe0dyjw6dmya.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما