تاریخ انتشار :يکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰
۰
plusresetminus
مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان کرمان خبر داد:

حضور ۷ شهرداری کرمان در شانزدهمین نمایشگاه گردشگری تهران

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی کرمان از حضور هفت شهرداری استان در شانزدهمین نمایشگاه گردشگری خبر داد.
حضور ۷ شهرداری کرمان در شانزدهمین نمایشگاه گردشگری تهران
به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه خبری«راه آرمان»؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان؛ فریدون فعالی گفت: امسال نمایشگاه گردشگری تهران با حضور پررنگ شهرداری‌ها به عنوان یکی از ارکان مهم توسعه گردشگری برگزار می‌شود و در این راستا شهرداری‌های هفت شهر کرمان، سیرجان، رفسنجان، بم، شهربابک، زرند و جیرفت برای شرکت در این نمایشگاه دعوت شده‌اند.
 
مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان کرمان افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، شاخص‌ترین جاذبه‌های گردشگری استان کرمان در قالب ویدئوهای ۳۶۰ درجه (واقعیت مجازی)، لایت باکس، کلیپ‌های متنوع، تونل جاذبه‌های گردشگری و بسته‌های مختلف گردشگری معرفی می‌شود.

وی در ادامه از رونمایی پلتفرم گردشگری کرمان در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران خبر داد و گفت: در این پلتفرم علاقمندان به صورت الکترونیکی با جاذبه‌های گردشگری استان کرمان آشنا می‌شوند.

فعالی با بیان اینکه غرفه استان کرمان با ۵۰۰ متر مربع در سالن ۳۸B نمایشگاه قرار گرفته، خاطرنشان کرد: شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته ۱۴۰۱ از ۱۸ تا ۲۱ بهمن‌ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

انتهای خبر/م https://armanekerman.ir/vdciyrazqt1apr2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما