تاریخ انتشار :شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱
۰
plusresetminus
در جنگ ترکیبی، جریان‌های مختلف علیه ایران، عملیات‌های مشترکی را طراحی و اجرا می‌کنند.
اتهام‌زنی، فراخوان تجمع و بی‌نظمی بستری برای اخلال در کشف عوامل و تداوم آشوبگری بیگانه
به  گزارش سرویس سیاسی پایگاه خبری راه آرمان؛ به نقل از شبکه خبری تهران نیوز، مهسا امینی در حادثه‌ای از دنیا می‌رود و اسم رمز آشوب و کشف حجاب و کشتار می‌شود، یک گروه تروریستی در شاهچراغ، یک تیم مسلح در ایذه و شهادت کیان پیرفلک، یک خبر دروغ از مدرسه‌ای در اردبیل درباره کشته شدن دانش‌آموزی که وجود خارجی ندارد و واکنش سلبریتی‌ها، افتادن نیکا شاکرمی از پشت بام و سقوط یک دختر مست از مهمانی شبانه در یک گودال و... همه و همه با اتهام زدن هماهنگ رسانه‌های ضدایرانی و چند رسانه داخلی به نظام همراه می‌شود تا در عین عملیات میدانی علیه مردم، کاری کنند تا همان مردم به جای خشم و مقابله با دشمن و عوامل دشمن، مقابل یکدیگر قرار بگیرند!!
 
مردم در ۲۲ بهمن نشان دادند که هوشیارند اما طراحی عملیات مسمومیت دانش‌آموزان آن هم در کشوری که طی ۴۰ سال اخیر مدارس و دانش‌آموزان دختر آن ۴ برابر رشد داشته است، نشان داد دشمن همچنان بر اشتباه خود پافشاری می‌کند!
 
ماجرا چیست؟
 
آنچه که محتمل است ماجرای مسمومیت‌های سریالی با آنکه در تعداد کمی از مدارس کشور اتفاق افتاده اما ریشه‌ای از جنس خرابکاری و ضدامنیتی دارد. آن هم با توجه به اسناد علنی دعوت به خرابکاری در مدارس و دانشگاه‌ها توسط ضدانقلاب، هم در رسانه و فضای مجازی هم در میدان! عوامل خرابکار احتمالا وابسته به نفاق با هدایت سرویس‌های خارجی اقدام به ایجاد ناامنی می‌کنند، رسانه‌های خارجی اقدام به اتهام‌زنی به نهاد دین و مذهب و نظام می‌کنند و دقیقا چند رسانه و شخص معلوم از جریان سیاسی موسوم به اصلاح‌طلب‌ها در اقدامی هماهنگ با اتهام‌زنی‌های مشابه عملا تلاش می‌کنند تا دشمن را از مهلکه نفرت عمومی اندکی نجات داده و نفرت داخلی از خودی‌ها ایجاد کنند!
 
گرچه با فراگیر شدن موضوع در رسانه‌ها بسیاری از موارد بی‌نظمی در مدارس شیطنت دانش‌آموزان و شوخی با موضوع و برخی نیز تلقین و ترس با عوامل محیطی معمولی مثل بوی شوینده‌ها و میوه‌ها نیز گزارش شده و موارد خرابکارانه تعداد محدودتری دارند.
 
وظیفه مردم در این شرایط جنگ ترکیبی، توجه به این نکته است که نباید اجازه بدهند بوق‌های تبلیغاتی قوه ادراک و تصمیم‌گیری آنها را با اختلال مواجه کنند. باید بدانند که از این نا امنی‌ها دشمن سود می‌برد و با توهین به شعور مخاطب در رسانه‌هایش این اتفاقات را به داخل کشور ربط داده و عملا این را می گوید: ما یقین دارم که مردم ساده لوح هستند و هر دروغی را باور می‌کنند!
 
«خرابکاری شرافتمندانه» یکی از شعارهای دشمن در ایام اخیر بود، همان توجیهی که ابر قدرت‌های حامی این براندازان برای انداختن بمب اتم و شیمیایی بر سر مردم ژاپن و ایران و... از آن استفاده می‌کردند. همان اعتقاد داعش که کشتن را فضل می‌دانست. بنابراین مردم به جای قرارگرفتن در سناریوی دشمن، این‌بار هم باید هوشمندانه وحدت و یکپارچگی خود را بیش از پیش نشان دهند و بدانند هر تریبون و رسانه‌ای که به نظام و مردم اتهام‌زنی می‌کند یا دعوت به آشوب می‌نمایند هدفی جز گسترش تهدید و خطر ندارد.
 
دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی نیز باید با سرعت و دقت بیشتر عوامل مرتبط با این خرابکاری‌های کثیف را شناسایی و پشت صحنه آن را به مردم گزارش دهند، گرچه سکوت نسبی آنها برای فاش نشدن نوع پیگیری و تعقیب دشمن نیز تا حدود زیادی قابل درک است. گرچه دستگاه قضایی نیز در این میان نباید به چند تریبون سیاسی اجازه بدهد به خاطر منافع سیاسی خود با دروغ و اتهام‌زنی بی سند به جریان‌های دینی هم تولید نفرت کنند و هم عوامل اصلی را با این اتهام‌زنی های بی‌اساس پوشش بدهند!
 
اما رسانه‌های داخلی! نباید با منفعل شدن دربرابر حملات رسانه‌ای خارجی عملا شبیه آنها موضع بگیرند. رسانه‌های داخلی باید با صداقت و اخلاص تمام به‌دور از روش‌های عملیات روانی دشمن مردم را در جریان حقیقت‌ها قرار دهند و تردید نکنند که دل‌های مردم‌پذیرای حقیقت است تا تزویر و دروغ و حقه بازی‌های نارسانه‌های سعودی و انگلیسی.
https://armanekerman.ir/vdcevw8zejh8xoi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین