کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

در اولین روز از سال 1402 صورت گرفت: 

بازدید استاندار کرمان از محل اسکان مسافران نوروزی و بیمارستان باهنر 

1 فروردين 1402 ساعت 16:31

استاندار کرمان به منظور بررسی روند خدمت‌رسانی در تعطیلات نوروزی از محل اسکان مسافران و بیمارستان شهید باهنر کرمان بازدید کرد. 


به گزارش سرویس اجتماعی راه آرمان به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان؛ محمد مهدی فداکار استاندار کرمان صبح امروز اول فروردین ماه به همراه معاون عمرانی استاندار با بازدید از هنرستان مدرس ناحیه ۲ کرمان در جریان چگونگی پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی قرار گرفت. 

محمدمهدی فداکار با تبریک سال جدید از دست‌اندرکاران ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان قدردانی کرد و سپس با‌ بازدید از کلاس‌های آماده شده برای اسکان مسافران به بررسی وضعیت و نحوه ارائه خدمات ستاد تسهیلات نوروزی در بخش‌های مختلف  پرداخت و بر ارائه خدمات مناسب به مسافران تاکید کرد. 

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان نیز در این بازدید گزارشی از اقدامات ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان را ارائه کرد. 

استاندار کرمان همچنین در اولین روز از سال جدید بازدید عیدانه از بیماران بستری در بخش حاد بیمارستان باهنر داشت. 

محمدمهدی فداکار استاندار کرمان با حضور در بیمارستان شهید باهنر، روند خدمت‌رسانی به بیماران در ایام تعطیلات عید نوروز را بررسی کرد و ضمن خداقوت به کادر درمان، از تعدادی از بیماران بخش حاد بیمارستان عیادت و با آنها گفتگو کرد. 

در ادامه استاندار کرمان از پایگاه‌ امداد و نجات کوهستان صاحب‌الزمان بازدید و در جریان امکانات و لوازم ضروری و اقدامات تیم‌های امدادرسان قرار گرفت.
​​​​​​
​​​​​​انتهای خبر/ د.طهماسبی


کد مطلب: 133338

آدرس مطلب :
https://www.armanekerman.ir/news/133338/بازدید-استاندار-کرمان-محل-اسکان-مسافران-نوروزی-بیمارستان-باهنر

راه آرمان کرمان
  https://www.armanekerman.ir