تاریخ انتشار :سه شنبه ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۱
۰
plusresetminus
همراه با شهدای دیار کریمان؛

وصیت‌نامه شهید غلامحسین امیری کهنوج

در بخشی از وصیت‌نامه شهید غلامحسین امیری کهنوج آمده است: ایران، ایران گذشته نیست که شرق و غرب برایش تصمیم گیری کنند.
وصیت‌نامه شهید غلامحسین امیری کهنوج
به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه خبری «راه آرمان» شهید "غلامحسین امیری کهنوج" به نقل از  نوید شاهد کرمان، شهید "غلامحسین امیری کهنوج" دوازدهم ارديبهشت ۱۳۴۵ در شهرستان آبادان به دنيا آمد. وی تا پایان  مقطع‌ راهنمايي درس‌ خواند و به ‌عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت. سرانجام در پنجم تير ۱۳۶۵ در مهران بر اثر اصابت تركش به شهادت رسيد. مزار وي در گلزار شهداي شهرستان كهنوج واقع است.در ادامه بخش‌های کوتاهی از وصیت‌نامه شهید "غلامحسین امیری کهنوج" را مرور می کنیم:

بسم الله الرحمن الرحیم

آبادانی در گرو آبیاری است. ای ملت عزیز و شهیدپرور ایران اسلام درختی می‌باشد که به آبیاری احتیاج دارد و خون پاک جوانان ایران نثار این درخت می شود تا ثمره شیرینی همچون آزادی بندگان خدا از چنگال ظالمان بدست آید.


خداوند به ملت ایران رهبری همچون پیر جماران عنایت کرده است. ایران، ایران گذشته نمی‌باشد که شرق و غرب برایش تصمیم گیری کنند. ایران الان ایرانی آزاد است.


برادرم: پس از شهادت من سلاح بر زمین افتاده من بردار و برای رزم به میدان نبرد بیا تا دشمن بداند سلاح رزمندگان اسلام بر روی زمین نمی‌ماند و کسی پیدا خواهد شد و این سلاح را بر می دارد و راه شهدا را ادامه خواهد داد.

انتهای خبر/  https://armanekerman.ir/vdcbsab8srhbf0p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین