تاریخ انتشار :جمعه ۵ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۲۲
۰
plusresetminus
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: نظام ولایی شهید سلیمانی تنها نظام ولایت‌پذیری نیست بلکه نظام ولایی شهید سلیمانی، نظام ولایت‌ باوری است و این یعنی منتظر فرمان و سخن نبودن و مطابق با میل ولی و رهبر عمل کردن است.
نظام ولایی شهید سلیمانی نظام ولایت‌باوری بود/ امروز تفکر نئولیبرال ما را از مسیر حقیقی منحرف می‌کند
به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری «راه آرمان» شامگاه پنجشنبه اولین یادواره شهدای آموزش سپاه ثارالله استان کرمان در حسینیه ثارالله برگزار شد.

سزدار حسین معروفی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: سال گذشته برخی اسب‌ها را برای نابودی انقلاب امام زمان(عج) زین کردند اما ایستادگان در برابر دشمنان خدا را در این جنگ تمام عیار نرم مشاهده کردیم.
وی ادامه داد: ایستادگان در برابر دشمنان خدا با همه وجودشان خرمشهرهای دیگری را فتح کردند و این پیروزی برای ما از فتح خرمشهر، فاو کمتر نبود.

سردار معروفی عنوان کرد: قطعا یادواره شهیدان مراسم ختم و پرسه نیست بلکه مراسم فتوحات نظام اسلامی است و انسان احساس غرور می‌کند در حضور چنین کنگره‌های شهیدان می‌کند.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: شهدای ما شناسنامه واقعی ملت ایران هستند و هر کس بخواهد ملت ما را بشناسد باید به عقبه پرافتخار او نگاه کند زیرا ۱۸۸ هزار نفر از ارزشمندترین جوانان را تقدیم انقلاب و وطن کرد.

وی افزود: این جوانان، سرزمین خود را پاک نگه داشتند تا دست بیگانه به ناموس ایران نرسد، زیرا شهدای پا ناموس پرست هستند و مدلی بر اساس سیره اهل بیت(ع) را ترسیم کردند.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: در یک ساله اول جنگ تفکر لیبرال بر کشور ما حاکم بود و رئیس جمهور ما لیبرال بود، در این تفکر به کارگیری مردم، سپاه و بسیج و ریسک پذیری جایگاهی ندارد و نگاه عاشورایی و ما می‌توانیم نیست، اما زمانی‌که امام راحل فرماندهی کل قوا را از بنی‌صدر گرفت و او را از ریاست‌جمهوری عزل کرد تفکر امام  راحل و انقلاب جایگزین تفکر لیبرال شد.

وی ادامه داد:شهید رجائی با تفکر امام رای آوردآ،حاکمیت تفکر انقلاب یعنی تفکر عاشورا، اسلام، از خود عبور کردن و روش شهید سلیمانی است از این رو در یکساله دوم جنگ عملیات شکست حصر آبادان، طریق‌القدس، فتح‌المبین و در نهایت عملیات بیت‌المقدس رخ داد و در سه خرداد خرمشهر فتح شد.

سردار معروفی گفت: شهید سلیمانی یکسال بعد از شهادت شهید کاظمی به من مطرح کرد که  از رسانه‌ها و صدا و سیمای کشور انتظار داشتم وقتی شهید کاظمی شهید شد در رسانه‌ها باید گفته می‌شد که فاتح خرمشهر شهید شد.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین توضیح داد: در فتح خرمشهر تنها ۱۹ هزار اسیر گرفتیم در این پیروزی سه نقش از جمله اول ایمان واقعی یعنی همان حسن طن به خدا، توکل و توسل و باور و یقین؛ دوم وحدت و مردم یعنی نقش وحدت در میان نیروهای ارتش و سپاه و عملیات‌های متعدد و نقش مردم به عنوان بسیج مستضعفین و در نهایت نقش رهبری امام راحل و ولایت در برابر همه دشمنان بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

وی افزود: نقش ولایت را در همه بحران ها نمی‌توان نادیده گرفت،مقام معظم رهبری در دانشگاه امام حسین(ع)ا فرمود که آماده باشید خرمشهرها در پیش است؛ سال گدشته فتح و ایستادگی شما مردم ایران فتحی مهم‌تر از خرمشهر بود.

سردار معروفی عنوان کرد: رزمندگان در این چهارماه تقوا، بصیرت و فداکار کردند و جانشان را برای مردم، ملت و انقلاب فدا کردند و خرمشهر فتح شد اما باید دانست که این دشمن دست برنمی‌دارد.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به این‌که تجربه زیبای ما تفکر انقلاب و اهل بیتی است، تاکید کرد: امروز تفکر نئولیبرال ما را از مسیر حقیقی منحرف می‌کند اما بدانید که تفکر انقلابی ایجاد نمی‌شود مگر وحدتی حول محور ولایت و امام خامنه (مدظله‌العالی) این سر را برای ما با تمام اعضا و جوارح خود بیان کردند و در موقوف‌نامه خود نوشتند همچنین هم قسم یاد کردند تا مراقب باشیم.

وی توضیح داد: نظام ولایی شهید سلیمانی تنها نظام ولایت‌پذیری نیست بلکه نظام ولایی شهید سلیمانی، نظام ولایت‌ باوری است و این یعنی منتظر فرمان و سخن نبودن و مطابق با میل ولی و رهبر عمل کردن است.

سردار معروفی عنوان کرد: منظور شهید سلیمانی از این که ما ملت شهادت و ملت امام حسینیم یعنی همانطور که جبهه اشرار عالم در سال ۶۱ قمری نتوانستند بر روی ذائقه، اراده و ارادت و محاسبه ۷۲ نفر که امامشان را قبول داشتند اثر بگذارند و میل آن را تغییر دهند امروز هم در این جنگ نابرابر در برابر حقیقت دین نباید آن جمعیت بر روی شجاعت، اراده، ارادت و رفتار ما اثر بگذارد چون ما بر حقیم و امام ما امام عاشورا است.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: امروز سزاوار است که ما مبلغ خود به اسلام، ناموس، دین خدا و ولایت باشیم چرا که انسان چیزی که به سختی به دست آورده باید مراقب باشد تا به آسانی از دست ندهد.
انتهای خبر/پسند https://armanekerman.ir/vdccs0qso2bq1m8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین