تاریخ انتشار :يکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۵
۰
plusresetminus
متن وصیت‌نامه شهید سیدیحیی تهامی پورزرندی را در این مطلب بخوانید.
متن وصیت‌نامه شهید سیدیحیی تهامی پورزرندی
به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه خبری«راه آرمان»؛ شهید سیدیحیی تهامی پورزرندی پانزدهم خرداد ۱۳۴۴، در شهرستان‌ زرند به‌ دنیا آمد. وی در حد ابتدایی درس خواند، به‌ عنوان ‌بسیجی در جبهه‌ حضور یافت. سرانجام سیزدهم آبان ۱۳۶۲، در پنجوین عراق بر اثر اصابت گلوله و ترکش به شهادت رسید.

در ادامه وصیت‌نامه شهید آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون. همه از خداییم و بسوی او باز می‌گردیم. من در به جبه‌ های حق علیه باطل اعزام شدم. به امید این‌که بتوانم با یاری خداوند به سهم خود ضربه‌ای بر صدامیان وارد آورم.

من با سلاحم قلب صدامیان را نشانه روم و با خون ناچیز خود درخت اسلام را که به‌وسیله خون علی اکبرهای زمان پربار شده پربارش سازم و نایب امام زمان(عج) خمینی بت‌شکن که بت‌های زمان یعنی شاه و ملی‌گراها و لیبرال‌ها را یکی پس از دیگری شکسته و حالا هم نوبت نوکر حلقه بگوش یعنی صدام یزید کافر رسیده که به رهبری امام امت و یاری مردم و پشتیبانی الله زودی مانند دیگر عمال آمریکا سرنگون خواهد شد.

از خواهرانم می‌خواهم همیشه زینب وار و برادرانم حسین وار و قاطعانه امام را یاری کنند و راه شهیدان را ادامه دهند و از پدر و مادر عزیزم می‌خواهم که هیچ‌وقت به خاطر من ناراحت نشوند چرا که قرآن م‌ فرماید گمان نبرید آنان که در راه خدا کشته شد‌ه‌اند مرده‌اند بلکه زنده‌اند و نزد خدا روزی دارند. از خداوند تبارک و تعالی می‌خواهم که عمر امام را طولانی و انقلاب را تا ظهور حضرت مهدی(عج) پایدار بفرماید.

انتهای خبر/م


  https://armanekerman.ir/vdcgtt9qzak9wu4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین