تاریخ انتشار :يکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۱
۰
plusresetminus
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در مراسم افتتاح طرح‌های محرومیت زدایی در الله‌آباد گفت: اجرای طرح‌های تربیتی و اشتغال‌زا در حاشیه شهرها ضروری است.
اجرای طرح‌های تربیتی و اشتغال‌زا در حاشیه شهرها ضروریست
به گزارش سرویس اجتماعی «راه آرمان» افتتاح طرح‌های محرمیت‌زدایی ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین(علیه السلام)  کرمان به مناسبت دهه کرامت در منطقه الله‌آباد با حضور سردار محمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان برگزار شد.


احداث زمین چمن به مبلغ ۷ میلیارد ریال، احداث کارگاه اشتعالزایی به مبلغ ۱ میلیارد ریال و طرح تربیتی جوانه‌ها به مبلغ۳ میلیارد ریال از جمله این طرح‌ها بودند.

سردار محمدعلی نظری، امروز در افتتاح این طرح‌ها در الله‌آباد از نقاط حاشیه شهر به اهمیت و ضرورت طرح‌های ورزشی، اشتغالزایی و تربیتی در این منطقه اشاره کرد.


فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان رسیدگی به حواشی شهرهای بزرگی مثل کرمان و شهرهایی که به دلایل مختلف مهاجرپذیر شدند را یکی از رسالت‌های سپاه و دستگاه‌های مختلف دانست و افزود: به همین دلیل معاونت اجتماعی سپاه ثارالله در خصوص این محله‌ها طرح جوادالائمه_کرامت را دنبال می‌کند.

 وی افزود: طرح‌های تربیتی، خانه‌های مهارت، زیرساخت‌های ورزشی در این محلات دنبال می‌شود زیرا از لحاظ جوانی جمعیتی هم خوب هستند و باید کمک کرد جوانان دنبال معضلات نباشند بلکه دنبال اشتغال سالم و به دور از هرگونه بزهکاری باشند.سردار نظری گفت: امروز زمین چمن مصنوعی فوتبال الله‌آباد، دو کارگاه اشتغالزایی، طرح تربیتی جوانه‌ها و طرح‌های محرومیت زدا با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان افتتاح می‌شود و سعی داریم برخی طرح‌های نیمه تمام دیگر نیز تأمین اعتبار شود.


انتهای خبر/ تاج الدینی https://armanekerman.ir/vdcg3t9q7ak9wu4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما