تاریخ انتشار :شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۰۳
۰
plusresetminus
در وصیت‌نامه شهید علی بهرامی خوشكار آمده است: از روحانیت مبارز پشتیبانی کنید و نگذارید که در میان شما تفرقه بیفتد و دشمن انقلاب را به نابودی بکشاند.
تفرقه، انقلاب اسلامی را به نابودی می‌کشاند
به گزارش سرویس اجتماعی راه آرمان به نقل از  نوید شاهد کرمان، شهید علی بهرامي خوشكار پنجم شهريور ۱۳۴۳، در روستاي كيسكان از توابع شهرستان بافت چشم به جهان گشود.

وی تا سوم متوسطه درس‌ ‌خواند، به‌عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت. سرانجام در هفتم‌ مرداد ۱۳۶۲، در مهران بر اثر جراحات جنگي به ‌شهادت رسيد.
 

در ادامه بخش‌هایی از وصیت‌نامه شهید «علی بهرامي خوشكار» را می‌خوانیم؛

 
شکر خدا را که توفیق یافتم در راه مبارزۀ حقّ علیه باطل شرکت کنم و آنچه را که دارم در طبق اخلاص نهاده، تقدیم ایزد منّان کنم و آنچه که حسین(ع) و یارانش و تمام رزمندگان صدر اسلام پروانه‌وار دور آن می‌گشتند، من هم آن را بازیابم؛ یعنی شهادت.
 
من بر اساس رسالت و مسئولیتی که در برابر انقلاب اسلامی و خون‌بهای شهدا داشتم، به جبهه آمدم و گام نهادن در این مسیر خدایی را یک فریضه می‌دانم. امید آن است که در این راه بتوانم خدمتی برای اسلام کرده باشم. 
 
سلام بر تو ای رهبرم! و سلام بر شما امّت شهیدپرور ایران! شاید این آخرین سلام و صحبتی باشد که با شما دارم. مادرجان! خواهش می‌کنم که وقتی خبر شهادتم را شنیدی، حتی یک قطره اشک هم نریزی؛ چون هیچ کس در دامادی فرزندش گریه نمی‌کند.
 
ان‌شاءالله  که خون‌های ما بتوانند ریشۀ کفر و ظلم را از روی زمین به واسطۀ دیگر برادران و مسلمانان بکَنَد. مادرجان! خدا حافظت باد و خوشحال باش از این که فرزندت را در راه اسلام و استوار ماندن کتاب مقدسمان قرآن می‌دهی. در آن دنیا فاطمۀ زهرا(س)، بانوی صدر اسلام از تو گله ندارد و در مقابلش روسفید هستی. 
 
پدرجان! خوشحالم از اینکه توانستم به ندای سالار شهیدان، حسین‌بن علی(ع) که از کربلای ایران برخاسته و پیامش در وجودم زمزمه می‌کرد «هل من ناصر ینصرنی؟» لبّیک گویم و در راه یاری‌اش قدم بگذارم و نیز به خداوند سوگند می‌خورم که راهی را آگاهانه و عاشقانه انتخاب نمودم و در آن قدم گذاردم و همان‌طوری که سرورم، امام حسین(ع) در مقابل کفر ایستادگی کرد، به پیروی از او ایستادگی خواهم کرد و خون ناقابلم را برای برقراری اسلام و قرآن هدیه می‌کنم.
 
شما با صبر و بردباری، مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان شرق و غرب بزنید و برای نابودی آنان از روحانیت مبارز  پشتیبانی کنید و نگذارید که خدای‌نکرده در میان شما تفرقه بیفتد و خدای‌نکرده انقلاب را به نابودی بکشاند. 
 
به امید روزی که پرچم خونین اسلام به دست توانای خمینی بت‌شکن بر سراسر جهان کفر برافراشته شود، به مسلمین خدمت نمایید و بتوانید در آیندۀ نزدیک به عنوان یک نیروی مسلّم در راه اسلام خدمت کنید و بتوانید اسلام را در همه جا تبلیغ نمایید. با سعی و کوشش رزمندگان اسلام ان‌شاءالله  کربلا را آزاد خواهیم کرد و شما روانۀ کربلا شوید و همیشه وقت برای امام و رزمندگان دعا کنید. 
 
انتهای خبر/ طهماسبی  https://armanekerman.ir/vdce7e8z7jh8xoi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین