تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۲
۰
plusresetminus
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه و بسیج شهرستان رفسنجان عنوان کرد:

حضور ۳۰ تیم در پنجمین رویداد تولید محتوا دیجیتال بسیج استان کرمان

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه و بسیج شهرستان رفسنجان گفت: ۳۰ تیم از سراسر استان در پنجمین دوره تولید محتوا دیجیتال بسیج شرکت کرده‌اند.
حضور ۳۰ تیم در پنجمین رویداد تولید محتوا دیجیتال بسیج استان کرمان
به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی پایگاه خبری«راه آرمان»؛ محمد پساوند صبح امروز در آئین افتتاحیه پنجمین رویداد تولید محتوا دیجیتال بسیج استان کرمان با اشاره به اینکه ۳۰ تیم در این دوره از رویداد شرکت کرده‌اند، گفت: بیشترین تعداد شرکت‌کنندگان از شهرستان‌های کرمان، ارزوئیه، کوهبنان هستند ومطمئنا در پایان این رویداد شاهد تولید محتوای برابر با نیاز جامعه خواهیم بود.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه و بسیج شهرستان رفسنجان ادامه داد: شهرستان رفسنجان برای پنجمین سال متوالی میزبان رویداد تولید محتوا دیجیتال بسیج است و رتبه‌های برتر را به مسابقات کشوری اعزام کرده‌ایم که در سطح ملی نیز برخی از تیم‌ها حائز رتبه شده‌اند.

وی با اشاره به حمایت مجتمع مس از رویداد تولید محتوا بسیج استان کرمان ابراز کرد: امروز با تمام قوا دشمن به میدان آمده و غول‌های رسانه‌ای خود را در این عرصه پای کار آورده است تا یأس و ناامیدی را به جامعه و جوانان القا کند و این درحالی است که مقام معظم رهبری در دیدار اخیر با فرمانده‌هان سپاه تأکید کردند«ما به قله نزدیکیم».


انتهای خبر/م https://armanekerman.ir/vdch6-nz623nxkd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین