تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۲۹
۰
plusresetminus
فرماندار رودبار جنوب در جلسه برنامه‌ریزی هفته دفاع مقدس گفت: اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت موجب پیشرفت و تعالی جامعه می‌شود.
به گزارش سرویس اجتماعی راه آرمان، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت هفته دفاع مقدس به ریاست علی پرورش فرماندار رودبار جنوب و با حضور اسلام حاجب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب، مجید جرگه معاونت سیاسی اجتماعی و سایر مدیران برگزار شد.
 
علی پرورش فرماندار رودبار در این جلسه گفت: هفته دفاع مقدس نماد مقاومت، غیرت و اقتدار ملت غیور ایران و یادآور اخلاص و رشادت‌های رزمندگان اسلام است.
 
فرماندار رودبار جنوب با بیان اينکه هشت سال دفاع مقدس مملو از ارزش‌های ماندگار است، افزود: باید به پیام های موثر در این هفته توجه کرد چرا که امنیت و آسایش امروز جامعه را مدیون رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس هستیم.
 
پرورش خاطر نشان کرد: تمام ادرات باید در این هفته حضوری موثر داشته و با تبیین دستاوردهای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی گامی مهم در این راستا بردارند.
 
وی به ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد و افزود: اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت موجب پیشرفت سلامت و تعالی جامعه در زمینه‌های مختلف می‌شود. 
 
فرماندار رودبار جنوب با اشاره به اینکه تکریم ارباب رجوع باید سرلوحه کار مدیران رودبار باشد، بیان کرد: دولت سیزدهم دولتی انقلابی است، مسئولان باید با تفکر جهادی برای حل مشکلات مردم تلاش کرده و جهادی پای کار باشند، چرا که مردم صاحبان اصلی این انقلاب هستند.
 
انتهای خبر/پورحیدر
https://armanekerman.ir/vdcdj90fzyt0sj6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما