تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۵۷
۰
plusresetminus
فرماندار شهرستان کهنوج:

جهاد تبیین در مدارس باید اجرایی شود

فرماندار شهرستان کهنوج گفت: مدیران مدارس تلاش کنند جهاد تبیین در مدارس اجرایی شود.
به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری «راه آرمان» به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج، در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد. 

علی شعبانی فرماندار شهرستان کهنوج در این جلسه ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید، گفت: با توجه به اقدامات خوب و اثرگذار سال گذشته، پروژه مهر را می‌توان مهم‌ترین کار آموزش و پرورش در جهت پیشرفت، آماده‌سازی و بهره‌وری بیشتر مدارس در آغاز سال تحصیلی جدید دانست که مهری شاداب و پرنشاط برای دانش آموزان به ارمغان می‌آورد. 

شعبانی افزود: با توجه به هجمه‌های دشمنان در این برهه از زمان که به سمت مدارس است، فراهم کردن امنیت روانی و فیزیکی برای دانش آموزان از مهم‌ترین مسائلی است که باید از سوی همه مسئولین و اعضای این شورا مورد توجه ویژه قرار گیرد، که نگذارند فضای علمی و استدلال علمی به سمت دیگری سوق پیدا کند. 

شعبانی در باب اهمیت حجاب و عفاف و تلاش دشمنان برای کم‌ رنگ کردن این مسئله در مدارس گفت: حجاب محدويت نبوده بلكه مصونيت و از ضروریات دینی است، در آموزش و پرورش با وجود اینکه تعداد قابل توجهی از دانش آموزان را دختران تشکیل می‌دهند، باید در مسئله عفاف و حجاب با دانش و برنامه اصولی و دقیق جلو برویم تا جایگاه حجاب در مدارس تضعیف نشود.

انتهای خبر/ https://armanekerman.ir/vdcdz90f5yt0sn6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما