تاریخ انتشار :پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۹
۰
plusresetminus
در جلسه بررسی چالش‌های تعاونی‌های روستائی مطرح شد:

افزایش یارانه روستائیان در ارائه خدمات طرح کالابرگ الکترونیکی 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان از افزایش یارانه در خدمات طرح کالابرگ‌ الکترونیکی برای پنج دهک اول تا ۳۰ درصد در صورت خرید، خبر داد.
به گزارش سرویس اقتصادی راه آرمان به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان؛ عصر روز گذشته جلسه بررسی چالش‌های تعاونی‌های روستائی با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نمایندگان شرکت‌های تعاونی در محل این اداره برگزار شد.

مجتبی مصباح در این جلسه گفت: ارائه خدمات طرح کالا برگ الکترونیکی برای پنج دهک اول تا ۳۰ درصد افزایش یارانه در صورتی است که سرپرست خانوار میزان نصف مبلغ یارانه خود را خرید کنند.

وی ادامه داد: شرکت تعاونی‌های روستائی قریب به یکسال است که در طرح خدمات کالا برگ الکترونیکی ورود کرده‌اند و روستاهای دارای تعاون روستایی را به این طرح متصل کرده‌اند.

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: مجهز کردن فروشگاه‌های واقع در این طرح به‌صورت کاملا رایگان انجام می‌شود، ضمن اینکه نرخ مصوب یازده کالای اساسی بر اساس نرخ مصوب در سال ۱۴۰۱ است و دولت مبلغ  مابه‌التفاوت قیمت را طی ۲۴ ساعت به حساب فروشگاه واریز می‌کند.

مصباح اذعان کرد: شرکت تعاونی‌ها در جهت رفاه حال روستائیان عزیز مراکزی که مجهز به سیستم کالا برگ الکترونیکی شده‌اند را ملزم به تجهیز یازده قلم کالای اساسی می‌کنند و تا کنون حدود به ۴۶۰۰ فروشگاه در سطح استان به طرح پیوسته‌اند و بصورت هفتگی مورد بررسی قرار می‌گیرند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: دولت تمام تلاش خود را در جهت افزایش  رفاه قشر ضعیف جامعه انجام می‌دهد.
                                                       
انتهای خبر/ طهماسبی https://armanekerman.ir/vdcfyvdycw6dm1a.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین