تاریخ انتشار :جمعه ۳۱ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۵
۰
plusresetminus
وصیت شهید«محمود سلیمانی هونی»؛

شهدا می‌روند و شما باید راه آنها را ادامه دهید

در وصیت‌نامه شهید«محمود سلیمانی هونی» آمده است: شهدا می‌روند و شما باید راه آنها را ادامه دهید و شهدا قول می‌دهند که اگر راه آنها را رفتید شما را شفاعت کنند.
به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه خبری«راه آرمان»؛ به نقل از نوید شاهد کرمان؛ شهید «محمود سلیمانی هونی» اول خرداد ماه سال ۱۳۴۴ در روستای قنات ملک از توابع رابر به دنیا آمد. وی تا سال دوم راهنمایی ادامه تحصیل داد و در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رابر مشغول حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی شد.
 
محمود به جبهه اعزام  و مدتی را در جبهه گذراند و پس از مراجعت به خانه بعد از مدتی برای بار دوم به جبهه‌های جنگ نور علیه ظلمت اعزام شد و در عملیات فتح‌المبین شرکت کرد و سرانجام در عملیات والفجر سه در منطقه مهران به شهادت رسید.

در ادامه بخش‌هایی از شهید «محمود سلیمانی هونی»  را مرور می‌کنیم:
 
ای الله، بنده گنهکار هستم که به سویت می‌آیم تا به تو ملحق شوم و به لقاالله برسم. الله تو بودی که فرمودی که آنها ایمان آورده‌اند و هجرت و جهاد کرده‌اند و در درگاه باری‌تعالی درجه‌ای عظیم دارند. بار الها صحبتم با تو است، زیرا عاشقت هستم . مرا دریاب و بهترین و شرافتمندترین مرگ‌ها که شهادت است، پذیرفته‌ام.
 
بار الها می‌دانم که اگر در میدان نبرد هم بکشیم و هم کشته شویم، پیروز هستیم. اما از تو درخواست می‌کنم نصیب من گردان و به برادران پیروزی کربلا را بدهی تا کربلای حسین (ع) آزاد کنند و با شادمانی ملت و رهبر باز گردانند و اگر لیاقت شهادت ندارم در این دنیا  مرا شهید زنده بدار، بار الهی تا کی صبر کنم تا آقای ما حجت بر حق مهدی صاحب الزمان(عج) ظهور کند.
 
الله تو را به خون حسین علیه‌السلام ظهور آقایمان را هر چه زودتر بگردان و خداوندا نور چشم ما پدر و سرور رهبر ما  مرجع تقلید ما ولایت فقیه ما را امام خمینی را نگهدار و به او قدرت عطا فرما. الهی پرچم اسلام را بر سرتاسر جهان مستقر بگردان.
 
در آخر دوستان پدر و مادر و برادر خواهر و دوستان عزیزم: شهدا می‌روند و شما باید راه آنها را ادامه دهید و شهدا قول می‌دهند که اگر راه آنها را رفتید شما را شفاعت کنند، امام را دعا کنید. سنگر مسجد و نماز جمعه را خالی نکنید و از کینه‌دوزی دوری کنید و با هم دوست و برادر باشید.
 
به برادر و خواهرم وصیت می‌کنم به تحصیلات خود و به مطالعات اسلامی و عقیدتی و علمی خود خیلی زیاد بپردازید. زیرا اسلام هم اکنون احتیاج دارد نماز بخوانید و همیشه به یاد خدا باشید و مادرم و پدرم هیچ وقت ناراحت نباشید.

انتهای خبر/م https://armanekerman.ir/vdcdx90fkyt0sn6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین