تاریخ انتشار :پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۸
۰
plusresetminus
مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) استان کرمان خبر داد:

توزیع ۷۵۰۰ بسته لوازم‌التحریر در مناطق جنوب استان کرمان

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان کرمان از توزیع هفت هزار و ۵۰۰ بسته لوازم‌التحریر در مناطق کم‌برخوردار جنوب استان خبر داد.
به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری«راه آرمان»؛ به نقل از روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) استان کرمان؛ محمدعلی روح‌الهی از برگزاری ششمین مرحله پویش احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) در هفته دفاع مقدس و همزمان با آغاز سال تحصیلی خبر داد و گفت: پویش مشق احسان همه ساله در این ایام توسط بنیاد احسان ستاد اجرایی برگزار می‌شود.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) استان کرمان با اشاره به اینکه در ششمین مرحله این پویش ۳۰۰ هزار بسته لوازم‌التحریر در مناطق کم‌برخوردار سراسر کشور توزیع می‌شود، بیان کرد: از این تعداد هفت هزار و ۵۰۰ بسته لوازم التحریر با مشارکت گروه‌های جهادی، خیریه‌ها، فعالان اجتماعی و انجمن‌های حمایت از بیماران صعب‌الاعلاج در استان کرمان توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه دانش آموزان هدف ما توسط ۱۰۰ گروه خیرین، گروه‌های جهادی، تکیه‌ها، مساجد از قبل شناسایی شده‌اند و این بسته‌ها تا دهم مهر ماه بین گروه‌های هدف ما توزیع می‌شود، اظهار کرد: این پویش مخصوص دانش آموزان مناطق کم‌برخوردار است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه امسال ششمین مرحله این پویش برگزار می‌شود، بیان کرد: طی این سال‌ها دانش آموزان نیازمند مناطق کم برخوردار استان توسط گروه‌های جهادی همکار و دبیر جهادی آموزشی ما شناسایی و در سامانه ثبت شده‌اند.

روح‌الهی با بیان اینکه این بسته‌ها شامل کوله پشتی و لوازم التحریری از جمله دفتر، خودکار، مدادرنگی، خطکش، مدادتراش و پاک‌کن است، ادامه داد: تمامی اقلام این بسته‌ها تولید داخلی است که به تفکیک پایه‌های تحصیلی و پسر و دختر تهیه شده است.

وی با اشاره به اینکه ارزش تقریبی این بسته‌ها ۴۰۰ هزار تومان است که بخشی از این هزینه توسط گروه‌های جهادی همکار با کمک خیرین تامین می‌شود گفت: هیچ وجهی در ارتباط با این بسته‌ها از جامعه هدف ما که نیازمندان هستند، دریافت نمی‌شود.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) استان کرمان با بیان اینکه کیف و کوله پشتی‌هایی که در این پویش در کل کشور توزیع می‌شود توسط تولیدکنندگان جنوب استان کرمان و استان سیستان و بلوچستان تولید شده است، افزود: با حمایتی که این تولیدکنندگان انجام شد اشتغالزایی خوبی هم در این مناطق انجام شده است.

وی با اشاره به دیگر فعالیت‌های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) خاطرنشان کرد: این ستاد در قالب بنیاد ‌برکت، بنیاد احسان و بنیاد ۱۵ خرداد فعالیت دارد و هر کدام از این بنیادها کارهای مخصوص خودشان را انجام می‌دهند.

انتهای خبر/م https://armanekerman.ir/vdchi-nzw23nxwd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین