تاریخ انتشار :پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۱
۰
plusresetminus
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تأکید کرد:

ضرورت انتقال تاریخ پرافتخار دفاع مقدس به نسل‌های آینده

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: انتقال تاریخ پرافتخار دفاع مقدس به نسل‌های بعدی یک ضرورت است.
به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری«راه آرمان»؛ سردار محمدعلی نظری ظهر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: با توجه به اقتدار نیروهای مسلح، دشمن دیگر به‌دنبال جغرافیای سرزمین هوا، زمین و دریا نیست؛ بلکه به‌دنبال رسوخ بر دل‌ها و افکار مردم و به‌ویژه جوانان ماست.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: این مسئله نشان‌می‌دهد نیروهای مسلح در دفاع مقدس علی‌رغم کاستی‌ها اما با معنویت و از خودگذشتگی دفاع کردند و پس از هشت سال جنگ تحمیلی با پیشرفت، بازدارندگی را به حد اعلی رساندند.

وی با تأکید بر اینکه در زمینه توان دفاعی هیچ‌گونه مشکلی در هیچ عرصه‌ای نداریم، عنوان کرد: با اتحاد و وحدتی که بین نیروهای نظامی و انتظامی وجود دارد، مطمئنا دشمن گزینه‌های روی میز را هیچ‌گاه عنوان نخواهد کرد و به دنبال رسوخ اذهان جوانان ماست.

سردار نظری ابراز کرد: نیروهای مسلح باید در زمینه جهاد تبیین نیز کار کنند و الگو بودن نیروهای مسلح در بین همه اقشار جامعه می‌تواند بزرگ‌ترین تبیین باشد.
 
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه انتقال تاریخ پرافتخار دفاع مقدس به نسل‌های بعدی یک ضرورت است، اظهار کرد: ظهور قدرت، حفظ تمامیت ارضی، آشکار شدن ظرفیت‌ها و توانایی‌ها، گسترش مرزهای فکری و معرفتی و غیره از جمله دستاوردهای دفاع مقدس است.

وی در خصوص برنامه‌های هفته دفاع مقدس و با اشاره به رزمایش دیدار با خانواده‌های شهدای ارتش، سپاه و فراجا عصر امروز گفت:
در این رزمایش دیدار بیش از سه هزار خانواده شهید در سراسر استان کرمان انجام خمی‌شود.

سردار نظری برگزاری جشن شکوه پایداری به مدت ۶ شب در پارک مادر کرمان، رژه نیروهای مسلح، توزیع کمک‌های مومنانه، نواختن زنگ مقاومت و ایثار، افتتاح طرح‌های محرومیت زدایی، اجتماع جوانان نقش آفرین در گام دوم انقلاب اسلامی، روایتگری، نمایشگاه دفاع مقدس، اکران فیلم دفاع مقدس و غیره را از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس در استان کرمان برشمرد.

انتهای خبر/م
https://armanekerman.ir/vdcc1eqs12bq1o8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین