تاریخ انتشار :شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۳
۰
plusresetminus
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمان:

جشن عاطفه‌ها تا ۱۵ مهرماه در مدارس برگزار می‌شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمان گفت: جشن عاطفه‌ها تا ۱۵ مهرماه در ۶۰ پایگاه ثابت ، ۴۰ پایگاه سیار، ۳۷ مدرسه و ۴۷۰ مرکز نیکوکاری ادامه‌دار خواهد بود.
به گزارش سرویس اقتصادی راه آرمان  به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) ناصر عسکری‌نژاد،  در آئین جشن عاطفه‌ها در پایگاه‌های سراسر استان به صورت نمادین در پایگاه میدان آزادی کرمان، در جمع خبرنگاران، از آغاز جشن عاطفه‌ها تا ۱۵ مهرماه سخن به میان آورد و عنوان کرد: این جشن تا ۱۵ مهرماه در ۶۰ پایگاه، ۴۰ پایگاه سیار، ۳۷ مدرسه و ۴۷۰ مرکز نیکوکاری ادامه دارد.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند به صورت مجازی هم در این کار خیر سهیم باشند و از طریق کد دستوری #۰۳۴* ۸۸۷۷* یا شماره حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۶۱ کمک های خود را پرداخت کنند. 

دکتر عسکری‌نژاد از برگزاری رزمایش اهدا بسته‌های لوازم‌التحریر در استان خبر داد و گفت: با کمک خیران و منابع کمیته امداد بسته‌های کاملی آماده شده که بخشی از آنها در رزمایش اهدا لوازم‌التحریر که روز شنبه برگزار می‌شود، به دست دانش‌آموزان محروم می‌رسد، بخشی هم در طول ماه مهر در اختیارشان قرار می‌گیرد.

وی حمایت تحصیلی را یکی از اقدامات مهم کمیته امداد دانست و عنوان کرد: یکی از حوزه‌های توانمندسازی، حمایت تحصیلی است که در قالب‌های مختلف از جمله همکاری با موسسات کنکور یا خوابگاه‌های دانش‌آموزی اجرایی می‌کنیم.

مدیر‌کل کمیته امداد استان کرمان از کسب رتبه زیر ۱۰۰۰ توسط هفت نفر از دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد استان در کنکور سراسری خبر داد و گفت: این دانش آموزان به صورت ویژه توسط این نهاد حمایت می شوند.

انتهای خبر/ طهماسبی https://armanekerman.ir/vdcgw39quak9wy4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین