تاریخ انتشار :يکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۵
۰
plusresetminus
وصیت‌ شهید«مهدی ضياء كمالی»:

شهادت من را جشن بگیرید

در وصیت‌نامه شهید«مهدی ضياء كمالی» آمده است: با جشن گرفتن شهادت من، چشم دشمنان انقلاب و آن کسانی که طاقت دیدن روی ما را نداشتند کور می شود.
به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه خبری«راه آرمان کرمان»؛ نوید شاهد کرمان؛ شهید«مهدی ضياء كمالی» ششم ‌مهر۱۳۴۰، در روستاي دلفارد از توابع  شهرستان جيرفت چشم به جهان گشود. وی تا سوم متوسطه درس خواند. كارمند هيأت واگذاري زمين بود، به عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت. سرانجام در دوازدهم تير ۱۳۶۵، در مهران بر اثر اصابت گلوله تانك شهيد شد.

در ادامه بخش‌هایی از وصیت‌نامه شهید «مهدی ضياء كمالی» را مرور می‌کنیم: 
 
اینک که به یاری خدا که توفیق حاصل شد و به جبهه آمدم فقط یک چیز را مد نظر دارم و آن اعمالی است که در دنیا چه بوده و چه خواهم بود و در پیش خداوند آیا روسفید و یا اینکه روسیاهم. مادر جان می‌دانم فرزندی را از دست خواهی داد که سراپا گناه است زیرا که اصلاً به حرف‌های تو عمل نکرد و نیز در کنار بودن مادری چون تو نصیبش نشد، اما نگران مباش و مرا عفو کن. 
 
مادر، مرا ببخش که شاید از آه و ناله تو، خداوند مرا ببخشد و نکند به خاطر از دست دادن پسرت ناراحت و افسرده شوی. تو باید خوشحال باشی که هدیه‌ای به انقلاب و اسلام بخشیده‌ای و خوشبخت باش که هدیه‌ات در راه خدا بوده و تو باید همانند مادری باشی که تمام فرزندانش را هدیه کرد و با چهره خندان گفت خدایا این هدیه را از من بپذیر. و به خاطر مرگ من گریه نکن. تو باید به فکر دیگر فرزندانت باشی. 
 
مادر جان چیزی که از دست دادی دیگر غمش را مخور. اما شما ای عزیزان من و ای خواهران گرامی و نور چشمان من، برادران عزیزم به خاطر من اشک نریزید، به خاطر من غصه مخورید که روح مرا رنج می‌دهد و شهادت مرا جشن بگیرید زیرا من نیز قصد داشتم پس از سالگرد اکبر جشن بزرگی برپا کنم که شما عزیزان از غصه درآیید و اینک که خداوند قبول کند که جشن من در بستر مرگ و در آن دنیا باشد.
 
دانسته باشید عزیزان من با جشن گرفتن من چشم دشمنان انقلابمان کور و چشم آن کسانی که طاقت دیدن روی ما را نداشتند کور می‌شود و برادران عزیز و گرامی شما باید دانسته باشید که باید این حرکات انقلابمان جدی گرفته و اسلام عزیزمان در تمام کشورها صادر شود و قدس عزیزمان نیز آزاد شود. پس با یاری شما عزیزان می‌تواند این انقلاب به ثمر برسد که حضور در صحنه داشته و نگذارید منافقین از خدا بی خبر در صفوف شما رخنه و خدشه‌ای به انقلاب بزنند.

انتهای خبر/م
 

  https://armanekerman.ir/vdciwqazyt1ap32.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین