تاریخ انتشار :يکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۶
۰
plusresetminus
جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:

بهره‌مندی از تجارب دفاع مقدس راه حل عبور از مشکلات است

جانشین فرماندهی سپاه ثارالله استان کرمان در حاشیه بازدید از طرح‌های محرومیت زدایی بسیج سازندگی رودبار جنوب گفت: بهره‌مندی از تجارب دفاع مقدس راه حل عبور از مشکلات است.
به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی راه آرمان به نقل از رودبار ما، یکی از بستر‌ها و زمینه‌های رشد تفکر بسیجی در جامعه، ایجاد فرهنگ سازندگی در تمام عرصه‌های اقتصادی و محرومیت زدایی است.
 
 سازندگی که پایه‌های آن بعد از جنگ تحمیلی و از برکات دفاع مقدس بود؛ در سال‌های اخیر رشد و توسعه چشم‌گیری داشته به طوری که جوانان و نوجوانان بسیجی در قالب گروه‌های جهادی با عزم و اراده قوی در دورترین نقاط کشور به مردم محروم خدماتی ارائه می‌دهند که در بلند مدت هم، توسط برخی مسئولین ذیربط به سختی اجرا می‌شود.
 
 ولی همت و تفکر بسیجی موجب شده در این سال‌ها خیلی از کارهای زمین مانده در بحث زیرساخت‌های عمرانی و اقتصادی و خدماتی به نحو احسن با کمترین هزینه و اعتبار، رو به جلو پیش بروند و ثمرات  و برکات آن را مردم مناطق محروم به خوبی لمس کنند.
 
بسیج سازندگی شهرستان رودبار جنوب توانسته با اتکاء به فرهنگ و گفتمان سازندگی و اعتماد به جوانان نخبه و جهادگر بسیجی، گام‌های بزرگی در توسعه زیرساخت‌های اقتصادی، تولیدی ،خدماتی و محرومیت‌زدایی در شهرستان بردارد.
 
صبح امروز همزمان با سومین روز از هفته دفاع مقدس ناصر بهروز جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با حضور در شهرستان‌های رودبار جنوب و جازموریان از طرح‌های بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب بازدید کردند.
 
در این بازدید که با حضور اسلام حاجب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب و علی راوند مسئول بسیج سازندگی ناحیه رودبارجنوب برگزار شد، از روند اجرا پروژه‌های آبرسانی توزیع خط انتقال به روستاهای محروم شهرستان جازموریان در قالب قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) و روند ساخت خانه‌های عالم و ساخت مهمانسرا بازدید شد.
 
ناصر بهروز جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در بازدید از طرح‌های محرومیت زدایی بسیج سازندگی در شهرستان رودبار جنوب بمناسبت هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس گنجینه‌ای ارزشمند است که دستاوردهای خوبی برای کشور برجای گذاشت و هم اینک نیز می‌توان به پشتوانه هشت سال جنگ تحمیلی نابرابر درس پایداری و مقاومت و خوداتکایی گرفت و مقابل ظالمان و بدعهدی استکبار جهانی ایستاد.
 
جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در ادامه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: شهدا با مجاهدت خود راه سعادت را برای ما باز کردند و ما امروز موظف هستیم در مسیر آن‌ها حرکت کنیم.
 
ناصر بهروز اقتدار امروز جمهوری اسلامی را نتیجه مجاهدت شهیدان و رهنمودهای امامین انقلاب دانست و افزود: در طول تاریخ انقلاب ثابت شده است که استفاده از تجارب دفاع مقدس سبب موفقیت و پیروزی می‌شود.
 
جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اظهارکرد: سپاه ثارالله تمامی ظرفیت‌های خود را برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با تبعیت از رهبر معظم انقلاب بکار بسته است.
 
 وی با اشاره به اینکه تلاش و نقطه قوت بسیج سازندگی سپاه در اجرای این پروژه‌ها به حداقل رساندن میزان اعتبارات با اجرای کیفی پروژه‌ها است، بیان کرد: آبرسانی به ۹۷ روستای شهرستان رودبار جنوب و جازموریان یکی از بزرگترین پروژه‌های در حال اجراست.
 
بهروز با بیان اینکه بسیج سازندگی تمام تلاش خود را در رفع محرومیت‌های روستاها به کار می‌گیرد، تصریح کرد: شهرستان رودبار جنوب یکی از نقاط پایلوت خدمات آبرسانی است که روستاهای زیادی را در بر می‌گیرد، روستاهایی که چندین سال است با مشکل آب شرب مواجه هستند و یکی از آن‌ها روستای سیل زده کروچان است.
 
جانشین فرماندهی سپاه ثارالله استان کرمان افزود: از امتیازات و برکات فعالیت‌های جهادی در بحث محرومیت‌زدایی بسیج گروه‌های جهادی و تقلیل هزینه‌های ساخت پروژه‌هاست که باعث شده فراتر از حد تعیین شده خدمات به این مناطق ارائه شود.


انتهای خبر/پورحیدر 
https://armanekerman.ir/vdcfcvdyyw6dm1a.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما