تاریخ انتشار :چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۱
۰
plusresetminus
فرماندار کهنوج‌‌ گفت: در بحث سلامت مردم با کسی تعارف نداریم و در صورت هرگونه قصور احتمالی، مقصرین و متخلفین به دستگاه قضایی معرفی خواهند شد.
به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی «راه آرمان» به نقل از روابط عمومی فرمانداری، علی شعبانی فرماندار کهنوج در جلسه پسماند که صبح امروز چهارشنبه مورخ ۵ مهر ماه ۱۴۰۲ با حضور رئیس بیمارستان، نظام پزشکی؛ شهرداری و مرکز بهداشت و شورای شهر و جمعی از اعضا به منظور جمع‌آوری زباله‌های عفونی و مشکلات احتمالی آن در محل فرمانداری برگزار شد؛ اظهار داشت: بیمارستان؛ سازمان نظام پزشکی با همکاری شهرداری و شورای شهر نسبت به جمع‌آوری زباله‌های عفونی با نظارت مرکز بهداشت سریعاً اقدام نمایند ‌تا بیمارستان نسبت به امحا آن سریعاً اقدام نماید تا مشکل زیست محیطی  و خدای ناکرده مشکلی برای شهروندان بوجود نیاید.
فرماندار کهنوج تصریح کرد؛ شهرداری با نظام پزشکی برای جمع‌آوری پسماندها اقدام و برای دفن این پسماندها پس از بی‌خطرسازی با نظام پزشکی قرارداد منعقد کند.
علی شعبانی افزود؛ در بحث سلامت مردم با کسی تعارف نداریم.
فرماندار کهنوج تاکید کرد: زباله‌های عفونی باید سروقت جمع‌آوری شوند؛ در صورت عدم این‌ کار و هرگونه قصور احتمالی، متخلفین و مقصرین  به دستگاه قضایی معرفی می‌شوند. 
دکتر خواجه بهرامی رئیس بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج در این جلسه گفت: طبق قرارداد سازمان نظام پزشکی با یک شرکت که قرارداد آن توسط بیمارستان منعقد خواهد شد نسبت به  زباله‌های عفونی جمع‌آوری می‌کند اقدام و پس از آن  بیمارستان بلید این زباله‌ها را سریعاً امحا می‌کند و هرگونه قصور احتمالی در ابن زمینه از هیچ کسی قابل قبول و مورد پذیرش نیست. 
وی افزود:  مطب‌ها یک‌ قرارداد با بیمارستان منعقد کنند، نظام پزشکی با همکاری شهرداری   زباله‌های عفونی را جمع‌آوری خواهند کرد.

انتهای خبر/ https://armanekerman.ir/vdcgtu9qtak9wz4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما