تاریخ انتشار :شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۵۶
۰
plusresetminus
رئیس اداره آموزش و پرورش راین:

کار اصلی مدیران مدارس راهبری آموزشی است

رئیس اداره آموزش و پرورش راین گفت: کار اصلی مدیران مدارس راهبری آموزشی است و باید همواره تهدیدهای پیش روی واحد آموزشی را به فرصت تبدیل کنند.
به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری«راه آرمان»؛ حمدالله رحیمی‌نژاد صبح امروز  ضمن تبریک اعیاد خجسته ماه ربیع الاول، آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ و گرامیداشت هفته دفاع‌مقدس طی سخنانی با اشاره به اهمیت نقش مدیران در موفقیت مدارس گفت: وجود یک مدیر برنامه محور در مدارس که بتواند مسئولانه، معقولانه، مدبرانه و خلاقانه فعالیت‌های آموزشی و پرورشی را به درستی هدایت کند، قطعاً زمینه و بستر لازم برای موفقیت را فراهم می‌کند.

رئیس اداره آموزش و پرورش راین افزود: کار اصلی مدیران مدارس راهبری آموزشی است و باید همواره تهدیدهای پیش روی واحد آموزشی را به فرصت تبدیل کنند.

وی خاطرنشان کرد: مدیر موفق، کلید موفقیت مدرسه در پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت است.

رحیمی‌نژاد با اشاره به اهمیت برگزاری جلسات انجمن و نقش اولیا و مربیان در فرایند تعلیم و تربیت، ایجاد زمینه و فرصت مناسب برای حضور فعال والدین در تمام فعالیت‌های مدرسه را لازم و ضروری دانست و افزود: انجمن اولیا و مربیان با هدف همکاری، تبادل‌نظر و آگاه‌سازی والدین از شرایط آموزشی و پرورشی دانش‌آموزان تشکیل شده، به این دلیل جایگاه آن در مدارس ارزشمند است.

وی نصب منشور حجاب و عفاف در مدارس را لازم و ضروری برشمرد و تأکید کرد: همه ما باید تلاش کنیم تا در راستای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف و رعايت پوشش اسلامی در جامعه مؤثر باشیم.

گفتنی است در این جلسه که با حضور معاونین و کارشناسان حوزه ستادی همراه بود، مسائل آموزشی، پرورشی و پشتیبانی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و راهکارهای مناسب ارائه شد.

بر پایه این گزارش؛ جلسه مدیران مدارس شهر و راهبر آموزشی منطقه راین با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش، معاونین و همکاران حوزه ستادی در سالن اجتماعات برگزار شد.

انتهای خبر/ تاج الدینی https://armanekerman.ir/vdcgyu9qyak9wz4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در انتخابات پیش رو به چه کسی رای می دهید
محمدباقر قالیباف
امیرحسین قاضی زاده هاشمی
علیرضا زاکانی
سعید جلیلی
مصطفی پورمحمدی
مسعود پزشکیان
هنوز تصمیم نگرفته‌ام