تاریخ انتشار :سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۵۳
۰
plusresetminus
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:

خون شهید سلیمانی جوشنده است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: خون شهید سلیمانی می‌جوشد و جوانان کشورهای اسلامی و محور مقاومت در مقابل وحشی‌گری رژیم غاصب و منحوس اشغال‌گر قدس ساکت نخواهند ماند.
خون شهید سلیمانی جوشنده است
به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری راه آرمان؛ صبح امروز در دومین روز از هفته بسیج سرلشکرمحمد باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با حضور در گلزار شهدای کرمان به شهید سلیمانی ادای احترام کرد.

سرلشکر باقری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این روزها روزهایی است که نهالی که شهید سلیمانی و همرزمانش در فلسطین غرس کردند به درخت تناوری مبدل شده استف گفت: امروز مردم فلسطین در غزه مقاومت می‌کنند و به زودی نهاد صهیونیسم را از بین خواهد برد.

وی تأکید کرد: هر سال و هر روزی که می‌گذرد جایگاه شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی  بیشتر می‌شود و جای خالی او را هر لحظه بیشتر احساس می‌کنیم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشور ادامه داد: همه جوانان ما که وارد نیروهای مسلح می‌شود مانند شهید سلیمانی یک الگو و اسوه‌ای می‌بینند که باید در مسیر آن گام  بردارند و تلاش کنند تا مانند او شوند.

سرلشکر باقری  ادامه داد: شهید سلیمانی نه تنها برای ایران بلکه برای همه آزادی‌خواهان اسوه و الگویی بزرگ است.
 
وی در پایان خاطر نشان کرد: دشمنان بدانند؛ که خون شهید سلیمانی می‌جوشد و جوانان کشورهای اسلامی و محور مقاومت در مقابل وحشی‌گری رژیم غاصب و منحوس اشغال‌گر قدس ساکت نخواهند ماند و نهادی از استکبار را باقی نخواهند گذاشت.

انتهای خبر/طهماسبی https://armanekerman.ir/vdch6qnzv23nxzd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین