تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۲
۰
plusresetminus
مسئول کانون هواداران اعزامی به قطر تیم ملی فوتبال ایران مطرح کرد:

قول مساعد مسئولان عالی‌رتبه قطری برای حل مشکل بلیت بازی ایران و قطر

مسئول کانون هواداران اعزامی به قطر تیم ملی فوتبال ایران گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته توسط ما و فدراسیون توانستیم قول مساعد مسئولان عالی‌رتبه قطری را برای حل مشکل بلیت بازی ایران و قطر بگیریم.
قول مساعد مسئولان عالی‌رتبه قطری برای حل مشکل بلیت بازی ایران و قطر
به گزارش سرویس ورزشی پایگاه خبری «راه آرمان» مسئول کانون هواداران اعزامی به قطر تیم ملی فوتبال ایران اظهار کرد: هوادران تیم ملی به عنوان یار دوازدهم تیم ملی از ابتدای بازی‌های جام ملت‌های آسیا با تمام توان همراه و مشوق تیم ملی در قطر بودند و توانستند به بهترین شکل از تلاش جانانه و غیرت این بازیکنان حمایت کنند.

وی با اشاره به اخباری درباره حواشی فروش بلیت بازی ایران و قطر بیان کرد: با توجه به بسته بودن سایت فروش بلیط بازی‌ها و همچنین عدم تخصیص هشت درصدی بلیط بازی‌ها به کاروان ایران طبق قوانین فیفا، از لحظه اعلام خبر اختصاص تنها یک هزار بلیت به تماشاچیان ایرانی پیگیر حل موضوع از مسئولان ارشد قطری بودیم.

مسئول کانون هواداران اعزامی به قطر تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: با رایزنی‌هایی که صورت گرفت از سوی مسئولان عالی رتبه قطری اعلام شد که این موضوع حل خواهد شد و نگرانی خاصی در این زمینه وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: براین اساس باتوجه به قول مساعد مسئولان عالی رتبه قطری، طرفداران و هواداران پرشور ایرانی که از سراسر دنیا به قطر آمده‌اند می‌توانند برای تشویق تیم ملی فوتبال ایران در این مسابقه حضور پیدا کنند.

مسئول کانون هواداران اعزامی به قطر تیم ملی فوتبال ایران متذکر شد: تاکنون دولت قطر همکاری‌های بسیار خوبی را با کانون‌های هواداری تیم ملی فوتبال ایران داشته است که پرشور شدن جو ورزشگاه‌ها را در پی داشت.
منبع: مهر
انتهای خبر/ پسند https://armanekerman.ir/vdcezo8zxjh8x7i.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین