تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۱
۰
plusresetminus
رئیس حوزه قضایی شهرستان رودبار جنوب گفت: دو شعبه ویژه، جهت رسیدگی به جرائم انتخاباتی در این شهرستان اختصاص دا‌ده شده است.
۲ شعبه ویژه رسیدگی به جرائم انتخاباتی در رودبارجنوب تشکیل شد
به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری راه آرمان؛ محمد فرجام طاهری رئیس دادگستری رودبارجنوب امروز در جلسه پیشگیری از وقوع جرائم انتخاباتی، ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر و چهل‌وپنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: قانون‌مداری در فرآیند برگزاری انتخابات، تضمین کننده، امنیت و عدالت انتخاباتی و افزایش مشارکت است.
 
وی افزود: دو شعبه ویژه، جهت رسیدگی به جرائم انتخاباتی در این شهرستان اختصاص دا‌ده شده است که خارج از نوبت به جرائم انتخابات رسیدگی می‌کنند.
 
طاهری بیان کرد: دهیاران، به عنوان اولین حلقه زنجیره مدیریت، موظف به همکاری در اعلام وقوع جرائم و تخلفات عمومی و انتخاباتی در روستای حوزه ماموریت خود هستند.
 
وی اظهار کرد: دهیاران به موجب قانون تشکیلات وظایف واختیارات شورا‌های اسلامی، موظف به همکاری در اعلام وقوع جرائم به مراجع قانونی هستند و در برقراری آرامش و نظم عمومی جامعه و در برگزاری انتخاباتی پرشور نقش مهمی دارند.
 
رئیس شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان جازموریان ضمن اشاره به دستاورد‌های انقلاب اسلامی در حوزه‌های معنوی، فرهنگی، اجتماعی، آموزشی وقضایی اظهار کرد: باید با تبیین خدمات انقلاب اسلامی، در جهت رضایت‌مندی عمومی و امید‌آفرینی در جامعه تلاش کرد.
 
وی تصریح کرد: در شعبات رسیدگی به جرایم انتخاباتی، برخورد قانونی و بدون اغماض با هرگونه تخلف در اجرای انتخابات در دستور کار قرار گرفته است.
 
گفتنی است جلسه پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی شهرستان جازموریان با حضور محمد فرجام طاهری رئیس دادگستری، محمدی دادستان، جرگه معاون سیاسی فرماندار، نجار‌زاده فرمانده انتظامی، دژکام جانشین ناحیه مقاومت بسیج رودبار، براهویی رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان، و دهیاران بخش‌های مرکزی و هلیل دشت در سالن اجتماعات فرمانداری رودبار جنوب برگزار شد.
 
منبع: رودبار ما 
 
انتهای خبر/پورحیدر 
https://armanekerman.ir/vdchiwnzm23nxvd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما