تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۴۴
۰
plusresetminus
از سوی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان اعلام شد؛

جدول اکران فیلم‌های چهل‌ودومین جشنواره بین‌المللی فجر در کرمان

جدول اکران فیلم‌های چهل‌ودومین جشنواره بین‌المللی فجر در دو سینما آسیا و شهرتماشا کرمان اعلام شد.
جدول اکران فیلم‌های چهل‌ودومین جشنواره بین‌المللی فجر در کرمان
به گزارش گروه فرهنگی پایگاه خبری «راه آرمان»؛ به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، بنابر جدول اعلام شده در روز چهارشنبه ۱۸ بهمن فیلم‌های بهشت تبهکاران به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی، احمد به کارگردانی امیرعباس ربیعی، ملکه آلیشون به کارگردانی ابراهیم نورآور محمد در سینما آسیا و فیلم‌های تابستان همان سال، مجنون و شورعاشقی در سینما شهر تماشا اکران خواهند شد.

در روز پنجشنبه ۱۹ بهمن، فیلم‌های نپتون، ببعی/کودک به کارگردانی حسین صفارزادگان و میثم حسینی، شه سوار به کارگردانی حسین نمازی در سینما آسیا و فیلم‌های قلب رقه/۱۲+ به کارگردانی خیراله تقیانی پور، بهشت تبهکاران و فیلم احمد در سینما شهرتماشا اکران می‌شوند.

در روز جمعه ۲۰ بهمن فیلم‌های آسمان غرب به کارگردانی محمد عسکری، آبی روشن، و آغوش باز در سینما آسیا و فیلم‌های ملکه آلیشون، آسمان غرب و ببعی در سینما شهر تماشا اکران می‌شوند.

در روز شنبه ۲۱ بهمن فیلم‌های آپاراتچی، قلب رقه و آسمان غرب در سینما آسیا و فیلم‌های شه‌سوار، میرو و آبی روشن در سینما شهر تماشا اکران خواهند شد.

در روز جمعه ۲۲ بهمن‌ماه فیلم‌های صبح اعدام، شه‌سوار و میرو در سینما آسیا و فیلم‌های آغوش باز، آپاراتچی و باغ کیانوش به کارگردانی رضا کشاورز در سینما شهرتماشا اکران می‌شوند.

لازم به‌ذکر است، تهیه بلیط تنها از طریق سامانه آی تیک، ایران تیک، سینما تیکت و گیشه هفت امکان‌پذیر است و زمان اکران فیلم‌ها به ترتیب اسامی اعلام شده در هر روز در ساعت‌های ۱۶:۳۰، ۱۹ و ۲۱:۳۰ خواهد بود.

انتهای خبر/م https://armanekerman.ir/vdcc1oqso2bq1x8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین