تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۳۱
۰
plusresetminus
فرمانده نیروانتظامی نرماشیر خبر داد؛

انهدام باند سارقان تجهیزات برق‌رسانی در نرماشیر

فرمانده نیروی انتظامی نرماشیر گفت: باند سارقان تجهیزات برق‌رسانی در نرماشیر، متلاشی شد.
انهدام باند سارقان تجهیزات برق‌رسانی در نرماشیر
به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی《راه آرمان 》 به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان نرماشیر، رضا زیدآبادی از انهدام باند سارقان تجهیزات برق رسانی، با ۱۳ فقره سرقت خبر داد و گفت: ۶ سارق و یک مال‌خر در عملیات پلیس آگاهی شهرستان نرماشیر دستگیر شدند.

این مقام انتظامی در تشریح این خبر بیان کرد: به دنبال وقوع چند فقره سرقت تجهیزات برق‌رسانی در سطح شهرستان و همچنین نگرانی شهروندان، بلافاصله موضوع به طور ویژه در دستور کار پليس آگاهی اين فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی،  با انجام  پی‌جویی پلیسی و اطلاعاتی یکی از متهمان را شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات ضربتی، وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر افزود: ضمن بازجویی فنی از نامبرده، تعداد پنج نفر از هم‌دستانش و یک نفر مال‌خر که در این زمینه با متهم ردیف اول فعالیت داشته‌اند، معرفی، که ماموران طی عملیات‌های جداگانه آنها را  دستگیر و به پلیس آگاهی دلالت داده بودند.

زیدآبادی بیان کرد: متهمان در بازجویی‌های پلیسی، به ۱۳ فقره سرقت تجهیزات برق‌رسانی در نرماشیر معترف و متهمان ضمن تشکیل پرونده، تحویل مرجع قضایی گرديدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر در پایان گفت: مشارکت شهروندان نسبت‌به گزارش موارد مشکوک و حساسیت بیشتر نسبت به قطعی برق خصوصا در شب ها، نقش به‌سزایی در پیشگیری از سرقت تجهیزات برق‌رسانی را دارد.


انتهای خبر/ برجی https://armanekerman.ir/vdciw3azpt1apu2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما