تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۱
۰
plusresetminus
رئیس دادگستری شهرستان زرند گفت: تکمیل‌کننده حضور شما در این روز، حضور شما در انتخابات است، در کنار وظیفه مشارکت باید انتخاب اصلح داشته باشید.
مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح تکمیل کننده حضور امروز است
به گزارش گروه فرهنگ و سیاست پایگاه خبری تحلیلی راه «آرمان»؛ ابوالفضل فرح‌بخش در راهپیمایی امروز ۲۲بهمن‌ماه شهرستان زرند، انقلاب اسلامی ایران را نقطه عطف و امیدی برای مستضعفین دانست و یادآور شد: انقلاب‌های جهان و حرکت‌های خودجوش در اقصی نقاط جهان برگرفته از انقلاب اسلامی ماست.

فرحبخش افزود: دهه‌ فجر زمان مناسبی برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی است، همین‌طور می‌دانیم بحرین جزو ایران بود و نقاط مختلفی به خاطر بی‌عرضگی شاهان از دست رفت و از ایران جدا شد، اما با گذشت ۴۵ سال از عمر با برکت این انقلاب می‌بینیم که یک وجب از این خاک از دست نرفته و تمامیت ارضی ما حفظ شده است.

وی افزود: دستاوردهای پزشکی، قبل از انقلاب ۳۰ درصد پزشکان ما از هند و بنگلادش بودند اما حالا ۵۳ درصد از کشورهای دنیا پیش ما علم پزشکی را فرا می‌گیرند، افزایش پزشکان، بین ۸۰ تا ۹۳ درصد ایرانیان به داروهای ضروری دسترسی دارند.

رئیس دادگستری زرند برخی از دستاوردهای انقلاب را برشمرد و عنوان کرد: با وجود سنگین‌ترین فشارهای سیاسی، اقتصادی و تروریستی اما می‌بینیم انقلاب همچنان زنده و ایستاده است، رشد مقالات علمی ما و همچنین رتبه ۲۰ علمی را در جهان کسب کردیم. بهبود جاده‌های روستایی در دورترین نقاط، آب شرب و برق همه  روستاها تامین‌شده که همه و همه از برکت انقلاب اسلامی ایران است.

فرحبخش در ادامه تأکید کرد: تکمیل‌کننده حضور شما در این روز، حضور شما در انتخابات است، در کنار وظیفه مشارکت باید انتخاب اصلح داشته باشید، کسانی که به مجلس راه پیدا می‌کنند با وضع قانون زندگی ما را رونق می‌بخشند.

فرحبخش با تأسی از کلام رهبری معیارهای یک انتخاب اصلح را برشمرد و گفت: معیارهایی که باید در وجود نامزد انتخاباتی باشد تدین و تعهد به خداوند، انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران است، لذا با تقواترین فرد را انتخاب کنید چون تقوای او مانع بسیاری از کارهای او خواهد شد.

وی تأکید کرد: تخصص، توجه به مستضعفان از دیگر ویژگی‌های یک داوطلب انتخابات مجلس هست.

نماینده دستگاه قضایی در شهرستان زرند در پایان تصریح کرد: وقتی قانون تآکید می‌کند تبلیغات زودهنگام انجام ندهید، وجوه و پولی را در اختیار افراد برای تبلیغ نگذارید علی‌رغم این سفارشات افرادی توجه نمی‌کنند، شما بدانید که او حب جاه و مقام دارد و مناسب نمایندگی مردم نیست.

انتهای خبر/ طهماسبی

منبع: صبح زرند

  https://armanekerman.ir/vdccioqso2bq1s8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین