تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۰۱
۰
plusresetminus
چهار عضو کانون کرمان در بخش نقاشی مسابقه هنری و ادبی «دوست فلسطینی من» برگزیده شدند.
چهار عضو کانون کرمان برگزیده مسابقه «دوست فلسطینی من» شدند
به گزارش گروه فرهنگی پایگاه خبری «راه آرمان»؛ به نقل از روابط‌ عمومی اداره‌کل کانون استان کرمان؛ فاطمه نبوی عضو ۱۰ ساله کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پاریز به مربی‌گری طیبه پورامینایی، فرزانه و یگانه اشرف‌گنجویی ۱۲ ساله اعضای کانون شماره یک شهر کرمان به مربی‌گری سفانه اسکندری و فاطمه منصوری هفت ساله عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان زرند به مربی‌گری مطهره میرزایی در مسابقه هنری و ادبی «دوست فلسطینی من» و در بخش نقاشی برگزیده شناخته شدند.

بنابر این خبر، ۶۵ اثر در دو بخش نقاشی و نامه‌نگاری به مرحله‌ پایانی این مسابقه راه پیدا کردند. از این تعداد، ۱۵ اثر در بخش نقاشی و ۱۵ اثر در بخش نامه‌نگاری به عنوان برگزیده معرفی شدند.

در مجموع حدود ۸۰۰ اثر در بخش نقاشی و ۷۵۰ اثر در بخش نامه‌نگاری به دبیرخانه این رویداد ادبی و هنری ارسال شده بود.

مسابقه‌ «دوست فلسطینی من» با هدف تقویت حس انسان‌دوستی، همدلی و همبستگی با کودکان فلسطینی و اعلام انزجار از جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی، در دو بخش نقاشی و نامه‌نگاری برگزار شد.

کودکان و نوجوانان هفت تا ۱۷ سال از سراسر کشور برای شرکت در این مسابقه آثار خود را به مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ارسال کردند.

بر همین اساس، از کودکان و نوجوانان برگزیده مسابقه «دوست فلسطینی من» به‌زودی قدردانی خواهد شد. یادآوری می‌شود آثار برگزیدگان در قالب کارت پستال در مراسم «عصر شعر غزه» به شرکت‌کنندگان در این آیین تقدیم شد.


انتهای خبر/م https://armanekerman.ir/vdca0on6u49ne61.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین