تاریخ انتشار :يکشنبه ۱۲ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۱۴
۰
plusresetminus
اعلام محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های استان؛

کرمان به‌سمت سیرچ و کوهپایه یک‌طرفه است

پلیس‌راه کرمان محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های استان در تعطیلات پایانی نورزو ۱۴۰۳ را تشریح و بر رعایت دقیق این محدودیت‌ها تاکید کرد.
کرمان به‌سمت سیرچ و کوهپایه یک‌طرفه است
به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «راه آرمان»؛ در این اطلاعیه آمده است: هم‌زمان با تعطیلات پایانی نوروز و با توجه‌به افزایش حجم ترددها در محورهای استان، حمل‌و‌نقل محموله‌های ترافیکی و همچنین تردد خودروهای ترانزیت حامل موادسوختی در تمامی راه‌های اصلی برون‌شهری از ساعت هفت امروز ۱۲ فروردین تا ساعت هفت روز ۱۴ فروردین‌ماه ممنوع است.

در این راستا در محور کرمان_شهداد(سیرچ) تردد انواع وسایل نقلیه در مدت مذکور از سمت کرمان به‌سیرچ یک‌طرفه و از سمت سیرچ به‌کرمان از ساعت ۱۶ تا ۲۱ (عادی شدن) وضعیت ترافیک به‌صورت یک طرفه صورت می‌پذیرد.

در محور کرمان_کوهپایه نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت هفت تا ۱۲ یک‌طرفه و از ساعت ۱۶ تا ۲۱ (عادی شدن وضعیت ترافیک) از سمت کوهپایه به‌سمت کرمان به‌صورت یک‌طرفه اعمال خواهد شد.

در محور دارزین _دهبکری نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت هفت تا ۱۲ از سمت دوراهی دارزین(محوربم ) به‌سمت دهبکری  و به‌سمت محور بم (دوراهی دارزین) به‌صورت یک‌طرفه صورت می‌پذیرد.

لازم‌به ذکر است: در تمامی محورهای مواصلاتی برون شهری استان کرمان از تردد وسایل نقلیه دارای مسافر بالای قسمت بار به‌دلیل وجود خطرات احتمالی و پیشگیری از حوادث رانندگی جلوگیری می‌شود.

شایان ذکر است: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت حامل موادسوختی، بهداشتی، کالاهای اساسی و دارای مجوز نیز در تاریخ ۱۳ فروردین‌ماه از این محدودیت‌ها مستثنی هستند، با این وجود ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه در راه‌هایی که مقررات یک‌طرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا شده نیز اعمال می‌شود.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/ طهماسبی
  https://armanekerman.ir/vdcbggb8wrhba8p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین