تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۲۵
۰
plusresetminus
در ادامه مسابقات لیگ برتر بسکتبال؛

رقابت‌های پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال اعلام شد

برنامه رقابت‌های یک‌چهارم نهایی لیگ برتر بسکتبال اعلام شد.
رقابت‌های پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال اعلام شد
به گزارش سرویس ورزشی پایگاه خبری «راه آرمان» برنامه بازی‌های مرحله یک‌چهارم نهایی بیست‌وپنجمین دوره لیگ برتر بسکتبال اعلام شد که بر این اساس هشت تیم شهرداری گرگان، ذوب‌آهن اصفهان، طبیعت، مهرام، مس کرمان، پالایش نفت آبادان، کاله مازندران و لیموندیس شیراز در پلی‌آف به‌مصاف رقبای خود می‌روند.

پلی‌آف اول روز یکشنبه ۱۹ فروردین‌ماه برگزار می‌شود که طی آن شهرداری گرگان با لیموندیس شیراز در گرگان، ذوب‌آهن اصفهان با کاله مازندران در اصفهان، طبیعت با پالایش نفت آبادان در تهران و مهرام با مس کرمان در شهر قدس رو در روی هم قرار خواهند گرفت.

پلی‌آف دوم روز سه‌شنبه ۲۱ این ماه آغاز می‌شود که مانند پلی‌آف نخست، شهرداری گرگان با لیموندیس شیراز در گرگان، ذوب‌آهن اصفهان با کاله مازندران در اصفهان، طبیعت با پالایش نفت آبادان در تهران و مهرام با مس کرمان در شهر قدس دیدار خواهند کرد.

پلی‌آف سوم روز شنبه ۲۵ فروردین‌ برگزار می‌شود و لیموندیس شیراز با شهرداری گرگان در شیراز، کاله مازندران با ذوب‌آهن اصفهان در آمل، پالایش نفت آبادان با طبیعت در آبادان و مس کرمان با مهرام در کرمان بازی می‌کنند.

در صورتی‌که نتایج این دیدارها به‌گونه‌ای رقم بخورد که نیاز به انجام بازی در پلی‌آف چهارم و پنجم باشد برنامه آن به شرح زیر خواهد بود.

پلی‌آف چهارم - دوشنبه ۲۷ فروردین
لیموندیس شیراز - شهرداری گرگان/ شیراز
کاله مازندران - ذوب‌آهن اصفهان/ آمل
پالایش‌نفت آبادان - طبیعت/ آبادان
مس کرمان - مهرام/ کرمان
پلی‌آف پنجم - یکشنبه دوم اردیبهشت
طبیعت - پالایش نفت آبادان / تهران
مهرام - مس کرمان / تهران
ذوب‌آهن - کاله مازندران / اصفهان
شهرداری گرگان - لیموندیس شیراز/ گرگان

انتهای خبر/ پسند https://armanekerman.ir/vdcbsgb8frhba8p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین