تاریخ انتشار :شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۰۰
۰
plusresetminus
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران مطرح کرد:

وقاحت به شیوه رژیم صهیونیستی

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت: وقاحت یعنی اینکه منشور سازمان ملل تا زمانی ارزش دارد که اعضای سازمان در مقابل این همه جنایت و ظلم و وحشی‌گری ساکت بمانند.
وقاحت به شیوه رژیم صهیونیستی
به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری «راه آرمان»؛ «وقاحت به شیوه صهیونیستی» واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به اقدام نماینده رژیم صهیونیستی در مجمع عمومی سازمان ملل بود.

ناصر کنعانی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: وقاحت به شیوه صهیونیستی، یعنی اینکه پس‌ از کشتار بیش‌از ۳۴ هزار نفر زن، کودک و شهروند بی‌گناه فلسطینی طی هفت‌ماه جنایت جنگی، نقض فاحش قوانین و مقررات و حقوق بشردوستانه بین‌المللی و نیز متهم بودن به نسل‌کُشی، انتظار تشویق از جامعه جهانی دارند!
 
گیلاد عردان روز جمعه در سازمان ملل و قبل از رأی‌گیری مجمع عمومی درباره قطعنامه‌ عضویت کامل کشور فلسطین در سازمان ملل، منشور سازمان ملل را در کاغذ خردکن انداخت. اعضای مجمع عمومی سازمان ملل امروز جمعه در قطعنامه‌ای از حق فلسطین برای عضویت کامل در سازمان ملل حمایت کردند. این قطعنامه با ۱۴۳ رأی موافق، ۹ رأی مخالف و ۲۵ رأی ممتنع به تصویب رسید.
 
کنعانی خاطرنشان کرد: وقاحت یعنی اینکه منشور سازمان ملل متحد تا زمانی ارزش دارد که اعضای سازمان در مقابل این همه جنایت و ظلم و وحشی‌گری ساکت بمانند!

منبع: فارس

انتهای خبر/م https://armanekerman.ir/vdccoxqsi2bq0o8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما