تاریخ انتشار :شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۱۳
۰
plusresetminus
نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: مسئله جمعیت یکی از معضلات جدی کشور است که با کمال تأسف در آینده نزدیک آثار بد و مخرب آن، کمی و پیری جمعیت را متوجه می‌شویم.
آثار مخرب کمی جمعیت را در آینده نزدیک متوجه می‌شویم
به گزارش گروه فرهنگی پایگاه خبری «راه آرمان»؛ حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی صبح امروز در دیدار با رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان دفاع مقدس کشور  و فعالان فرهنگی کرمان ضمن تبریک ایام دهه کرامت گفت: در حوزه زن، با دو مسئله بسیار بزرگ مواجه هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه یک مسئله در حوزه زن، مربوط به جایگاه و کرامت اوست که احساس می‌کنم در این زمینه کمتر ضعف داریم و البته قدرت هم در این زمینه وجود دارد، اظهار کرد: در رابطه با زن، همسر، مادر، دختر و جایگاه آنان مفاهیم دینی، ارزشی و اخلاقی بسیار وجود دارد و سخنرانان در سخنرانی خود در این زمینه، خیلی خوب صحبت می‌کنند و مسائل فراوانی را هم می‌گویند.

امام جمعه شهر کرمان افزود: مسئله دیگر حوزه زن که احساس می‌کنم در این عرصه خیلی ضعف داریم، عملکرد است؛ در این زمینه سخنان زیادی گفته می‌شود و زمانی که از جایگاه مادران، همسران و دختران می‌شنویم برای ما بسیار جذاب و شیرین است اما در صحنه عمل هم به آنچه که می‌گوییم، عمل می‌کنیم؟

وی بیان کرد: به‌عنوان مثال مسئله جمعیت یکی از معضلات جدی کشور است که با کمال تأسف در آینده نزدیک آثار بد و مخرب آن، کمی و پیری جمعیت را متوجه می‌شویم؛ حال کسانی که در خصوص جمعیت خوب صحبت می‌کنند، در زندگی شخصی خود به آن عمل می‌کنند؟

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی خاطرنشان کرد: فعال فرهنگی هستیم و در صحنه عمل باید کار انجام دهیم؛ چراکه نتیجه را در صحنه عمل می‌توان دید.


انتهای خبر/م https://armanekerman.ir/vdce7z8zzjh8e7i.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما