تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۵۱
۰
plusresetminus
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان خبر داد:

برگزاری نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان حوزه آی‌تی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان گفت: نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه آی‌تی در استان برگزار می‌شود.
برگزاری نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان حوزه آی‌تی
به گزارش گروه اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی «راه آرمان» به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، امیر حسن‌زاده شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان کرمان اظهار کرد: طرح الکترونیکی شدن فرآیند خرید و توزیع میوه و تره‌بار از میدان مرکزی برای اولین بار از کرمان آغاز شد و حالا یک طرح کشوری شده و در دیگر استان‌ها هم اجرایی می‌شود.

وی از تلاش برای برقراری ارتباط بین شرکت‌های حوزه آی‌تی با صنایع استان کرمان خبر داد و افزود: دبیرخانه بخش آی‌تی در اداره‌کل آی‌سی‌تی استان کرمان راه‌اندازی شده و هدف، تسهیل روند استعلام از سوی شرکت‌های بزرگ برای دریافت خدمات حوزه فن‌آورانه از داخل استان است.

حسن‌زاده بیان کرد: به‌‌دنبال حمایت از تولیدکنندگان و جهش تولید در این حوزه هستیم و با اخذ مجوز از استاندار کرمان، بررسی مشکلات و مسائل شرکت‌های استان را منوط‌به برقراری ارتباط با دبیرخانه آی‌تی می‌کنیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان گفت: نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه آی‌تی در استان برگزار می‌شود تا ارتباط بین این شرکت‌ها با صنایع را به‌نحو مطلوب‌تری برقرار کنیم.

حسن‌زاده همچنین در بخش پایانی سخنانش با اشاره به برگزاری دومین همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمان از ۲۴ تا ۲۷ اردیبهشت‌ماه جاری خاطر نشان کرد: اعضای تیم اقتصادی استان کرمان با‌توجه‌به اهمیت این همایش به‌صورت جدی پای کار «کرمان آیدکس» هستند.

انتهای خبر/ طهماسبی https://armanekerman.ir/vdchiznzi23nkvd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما