تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۲۹
۰
plusresetminus
اعتراض باشگاه مس رفسنجان به فدراسیون فوتبال عراق؛

اقدام محمد منتظر برخلاف توافقات است

باشگاه مس رفسنجان در نامه‌ای خطاب به دبیرکل فدراسیون فوتبال عراق در خصوص بازگشت منتظر محمد به اردوی تیم باشگاهی‌اش گلایه کرد.
اقدام محمد منتظر برخلاف توافقات است
به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری «راه آرمان» در نامه باشگاه مس رفسنجان خطاب به دبیرکل فدراسیون فوتبال عراق در خصوص بازگشت منتظر محمد به اردوی تیم باشگاهی‌اش آمده است:

آقای محمد فرحان عبید
دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال عراق
پیرو درخواست این فدراسیون با موافقت باشگاه مس رفسنجان ، آقای منتظر محمد جهت همراهی تیم المپیک عراق تا تاریخ سوم ماه می(۱۴ اردیبهشت) و جهت حضور در بازی‌های انتخابی المپیک راهی کشور قطر شد.

مطابق نامه درخواست آن فدراسیون همچنین تاکید و مکاتبه باشگاه مس رفسنجان مقرر شد این بازیکن ۲۴ ساعت پس از بازی برابر اندونزی (۱۳ اردیبهشت) در ایران خودش را به اردوی تیم باشگاهی معرفی کند.

با این وجود مسئولان تیم المپیک عراق در اقدامی غیرحرفه‌ای بازیکن باشگاه مس رفسنجان را برخلاف توافقات قبلی با گذشت سه روز از آخرین مسابقه با خود به بغداد برده و از تهیه بلیط سفر به تهران خودداری کردند.

مسئولیت غیبت غیرموجه این بازیکن در تمرینات و مسابقه رسمی تیم فوتبال مس رفسنجان همچنین مصدومیت بازیکن این باشگاه که در بازی‌های تیم المپیک عراق خارج از پنجره فیفا دی رخ‌داده و بازیکن مصدوم بر خلاف قوانین فیفا حتی پس از مصدومیت نیز به‌منظور تشخیص آسیب‌دیدگی و درمان در اختیار تیم باشگاهی خودش قرار نگرفته مستقیما متوجه فدراسیون فوتبال عراق خواهد بود.

حسین پورمحمدی 
مدیرعامل

گفتنی است منتظر محمد به‌دلیل تاخیر در بازگشت به اردوی تیم مس رفسنجان در مسابقه هفته بیست و ششم لیگ برتر برابر صنعت نفت آبادان غایب بود.

منبع: سایت رسمی باشگاه صنعت مس رفسنجان
انتهای خبر/ پسند https://armanekerman.ir/vdcai6n6649nyw1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما