تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۴۴
۰
plusresetminus
بانوی نخبه شهرستان جیرفت:

حجاب تضمین تداوم زیبایی و شرافت است

بانوی نخبه شهرستان جیرفت گفت: برای مردان و زنان ایرانی حفظ حریم خانواده و حجاب مسأله جدی است چرا‌ که حجاب تضمین تداوم زیبایی و شرافت است.
حجاب تضمین تداوم زیبایی و شرافت است
به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «راه آرمان»؛ فاطمه عرب گفت: قبل از اینکه مخاطبم نوجوانان، جوانان و مادران این مرز بوم باشند، می‌خواهم اشاره به مسؤلان کنم که در راستای فرهنگ‌سازی بسیار کوتاهی کردند و عقب‌نشینی فرهنگی و عملکرد به‌موقع سنگر قلم و فرهنگ را محکم نگه نداشتند ‌و نتوانستند مفهوم واقعی وصیت‌نامه شهدا را به جوانان تفهیم کنند. 
 
نخبه قشر بانوان فرهیخته شهرستان جیرفت بیان کرد: دشمن دنبال شبیه خون فرهنگی و شگردهای تازه‌ای است که یکی از آن‌ها همین حجاب بانوان است که از طریق ترویج بی‌حجابی برای خانواده‌های اسلامی دام پهن کرده است.
 
وی ابراز کرد: امروز قلم، نگاه و فرهنگ‌سازی مسؤلان ما نسبت‌به سال‌های اخیر و گذشته بسیار بالاتر و گران‌تر شده چرا‌‌که رسانه‌های دشمن در خانه و در دستان کوچک و بزرگ خود‌نمایی می‌کند. 
 
نخبه قشر بانوان فرهیخته شهرستان جیرفت عنوان کرد: امروز مرز و خط مقدم به‌طور واضح افکار بسیار مبهم و شلوغ است و باید راهکار بسیار پر‌محتوا و جوان‌پسند از طریق خود جوانان برای مبارزه با شیطان صفتان داخلی و خارجی داشت.
 
وی گفت: امروزه تمامی سلبریتی‌ها‌یی که برای اغفال جوانان در حال فعالیت در شبکه‌های اجتماعی هستند بعد از اینکه سر سفره این نظام به جبروتی رسیدند با پشت‌پا زدن به نان‌ و نمک این مملکت تریبون داغی برای بد‌حجابی و ترویج فحشا شدند. 
 
عرب افزود: عوامل فرهنگی ما باید سلیقه جوانان را قبل‌از اینکه غربی‌ها همانند دزدان شب افکار این مرزوبوم را سمت سیطره خود بکشانند و مسموم کنند باید پاد‌زهر این حقه‌های شیطانی را کشف کرده و به حالت تدافعی در مقابل یاوه‌گویان سنگر بگیرند. 
 
وی تأکید کرد: دزدان و اغفال‌گران حجاب، روزانه برای افکار فرزندان پاک و معصوم این ملت تهاجم فرهنگی دارند، قلم و زبان و گفتار و تمامی افکار فرهنگی ما باید گوش به فرمان عفت و پاک‌دامنی این مرز بوم بوده و قابلیت‌های نوجوانان و جوانان را مدیریت کرده و معنی واقعی حجاب را به زبان خودشان و قابل فهم بیان کنند.
 
نخبه قشر بانوان فرهیخته شهرستان جیرفت افزود: اگر مراجعه کنیم به وصیت‌نامه‌های شهدا می‌بینیم اکثر شهدا یکی از خواسته‌هایشان از بانوان رعایت حجاب است، قطعا حجاب می‌تواند کانون یک خانواده را از بیمار‌دلانی که برای نوامیس مردم پرسه می‌زنند مصون بدارد. 
 
عرب تصریح کرد: بسیار مهم است که مردم حمایت خود را از نیروهای انتظامی در جهت حفظ و حراست حجاب بانوان نشان بدهند و آن‌ها را دل‌گرم کنند. 
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم نجیب ایران اسلامی همواره در رعایت عفت و حیا و حفظ محیط خانواده از گزند بیگانه الگو بوده‌اند و همیشه برای مردان و زنان ایرانی حفظ حریم خانواده و حجاب مسأله جدی و حتمی بوده چرا‌که حجاب تضمین تداوم زیبایی و شرافت است و زن در الگوی انقلاب اسلامی تاثیر‌گذار و عفیف است.
 
 
انتهای خبر/ فلاح 
 
https://armanekerman.ir/vdch-znz623nkvd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما