تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۰:۳۷
۰
plusresetminus
مدیر روابط‌ عمومی استاندار کرمان:

کرمان اولین روایت‌گر پیشرفت در کشور است

مدیرکل روابط‌عمومی استانداری کرمان گفت: با اقدام کرمان در سال گذشته و دعوت از خبرنگاران داخلی و خارجی برای بازدید از مراکز صنعتی استان، کرمان آغازگر روایت پیشرفت در کشور شد.
کرمان اولین روایت‌گر پیشرفت در کشور است
به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری «راه آرمان»؛ مجتبی اسدی با اشاره به این‌که قصد دشمن با انتشار اخبار جعلی در فضای مجازی تأثیر بر اذهان عمومی به‌صورت نادرست است؛ گفت:  اخبار جعلی که خود نوعی از انواع اطلاعات گمراه‌کننده است، تعاریف بسیاری دارد و دشمن به دنبال تغییر نگرش مردم این هدف را دنبال می‌کند.
 
وی تصریح کرد: در اغتشاشات اخیر دشمن ثانیه‌ای خبر جعلی منتشر می‌کرد تا با این روش بتواند افکار مردم را هدایت کند.
 
اسدی تصریح کرد: روابط‌ عمومی‌ها بعد از اطلاع از صحت‌ و سقم خبر با اطلاع‌رسانی و روشنگری به‌موقع به بهترین شیوه می‌توانند پاسخ دهند این مهم‌ترین کاری است که یک روابط‌ عمومی می‌تواند انجام دهد.
 
مدیر روابط‌ عمومی استاندار کرمان گفت: ارتقای سوادهای نوینی هم‌چون سواد رسانه‌ای، خبری و بصری در فعالان حوزه روابط‌ عمومی ضروری است.
 
 وی تصریح کرد: امروزه با وجود هوش مصنوعی خبرهای جعلی و فیک در فضای مجازی زیاد است که مهم‌ترین اقدامی که می‌توان انجام داد خبر را از منابع معتبر و رسمی دنبال کرد این مهم‌ترین موضوع است که باید انجام شود.
 
اسدی در خصوص روایت پیشرفت و امید آفرینی گفت: باتوجه‌به تأکیدات مقام‌ معظم رهبری در این‌ خصوص بعد از برگزاری اولین همایش جهاد تبیین و اطلاع‌رسانی که در دی‌ماه ۱۴۰۱ در تهران برگزار شد، پویشی طراحی شد و در سطح شهر تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهر با عنوان روایت پیشرفت طراحی شد.
 
مدیر روابط‌ عمومی استاندار کرمان افزود: در خردادماه ۱۴۰۲ اردوی روایت‌گران پیشرفت متشکل از ۲۰۰ خبرنگار داخلی و خارجی از سراسر دنیا به کرمان دعوت شدند و با بازدید از گل‌گهر، فولاد سیرجان، مس سرچشمه، فولاد و کارخانه لاستیک پیشرفت‌های کرمان به کل دنیا مخابره شد، و کرمان آغازگر روایت پیشرفت شد.
 
مجتبی اسدی عنوان کرد: اقدامات روایت پیشرفت همچنان ادامه داد و ما در حال حاضر در ستاد ملی روایت پیشرفت میزبان ۲ هزار دختر تأثیرگذار از سراسر کشور در سیرجان هستیم که تحت عنوان دختران حاج‌قاسم به مدت دو روز برگزار می‌شود.

منبع:خبرگزاری بسیج 

انتهای خبر/م
https://armanekerman.ir/vdccssqsm2bq0s8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما