تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۰:۲۱
۰
plusresetminus
رئیس پلیس راهور استان کرمان اعلام کرد:

اجرای طرح برخورد با تخلفات وسایل نقلیه ساکن

رئیس پلیس راهور استان کرمان از اجرای طرح برخورد با تخلفات وسایل نقلیه ساکن به منظور جلوگیری از راه‌بندان‌ها و تضییع حق شهروندان و سایر رانندگان خبر داد.
اجرای طرح برخورد با تخلفات وسایل نقلیه ساکن
به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری راه آرمان؛ اسماعیل خوشوقت، ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح برخورد با تخلفات وسایل نقلیه ساکن گفت: پارک دوبل یا مورب، توقف در مکان‌های ممنوعه و مسبب راه‌بندان و کندی تردد، توقف در محدوده پل‌ها و ورودی منازل مسکونی و اماکن تجاری و سایر تخلفات خودروهای ساکن از جمله زمینه‌های نارضایتی شهروندان و رانندگان هستند.

وی افزود: در همین راستا طرح برخورد با تخلفات وسایل نقلیه ساکن به منظور جلوگیری از راه‌بندان‌ها و تضییع حق شهروندان در شهرهای استان کرمان از تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه آغاز شده و به صورت مستمر ادامه دارد.

وی با تاکید بر همکاری مردم و عدم‌انجام هرگونه تخلف رانندگی تصریح کرد: همان‌طور که همه ما معطلی در خیابان، ترافیک سنگین، عدم‌پیداشدن جای پارک مناسب و ایجاد راه‌بندان در مسیر تردد خود را بر نمی‌تابیم پس بهتر است از انجام این‌گونه تخلفات که زمینه‌ساز نارضایتی دیگران می‌شوند نیز خودداری کنیم.

منبع: مهر
انتهای خبر/ک https://armanekerman.ir/vdcgxq9qzak9tq4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما