تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۱۷
۰
plusresetminus
خودزنی عجیب تیم ملی:

این‌مشکل را حل کن آقای پائز

ایران در حالی مقابل ژاپن شکست خورد که خودش این برد را تقدیم حریف کرد.
این‌مشکل را حل کن آقای پائز
به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری «راه آرمان» تیم ملی والیبال ایران در بازی پنجم خود در لیگ ملت‌ها با نتیجه سه بر صفر مقابل ژاپن شکست خورد تا چهارمین بازی پشت سرهمی باشد که مقابل این تیم بدون گرفتن ست از زمین خارج می‌شویم.

اما در بخش آمار این بازی تیم ملی در دو بخش بهتر از ژاپن بود. تیم ملی با سرویس‌های خوبی که میثم صالحی زد چهار بر دو از ژاپن برتر بود و در دفاع با درخشش ولی‌زاده پنج بر چهار برتری را از آن خود کرد.

اما ژاپنی‌ها در حملات عالی بودند که در این بخش پنجاه بر چهل دو از تیم ملی ایران سرتر بودند و در بخش خطاها نیز تیم ملی با نوزده خطا روز پر اشتباهی را سپری کرد.

شاید اگر ملی‌پوشان کمی بیش‌تر دقت می‌کردند و سرویس‌های کم‌تری را به بیرون می‌زدند تیم ملی حداقل یک یا دو ست از این ژاپن قدرتمند می‌گرفت، اما این اتفاق نیفتاد تا ژاپن پیروز میدان شود.

در سمت مقابل یوکی ایشیکاوا، ران تاکاهاشی و یوجی نیشیدا که بار حملات ژاپن بر دوش آنها بود به‌خوبی از پس وظایف خود بر آمدند و همچنین توپ‌گیری‌های عقب زمین ژاپنی‌ها که هر کدام به نوعی یک لیبرو بودند نیز در این برد ژاپن تاثیرگذار بودند.

در چنین سطحی از والیبال چنین آمار اشتباهاتی کشنده است و مقابل تیمی مثل ژاپن این موضوع برایمان گران تمام خواهد شد. دقیق مثل امروز که در اکثر فاکتورها از حریف برتر بودیم اما اشتباهات پرشمارمان همه شرایط را برای پیروزی سه بر صفر رقیب فراهم کرد.

منبع: ورزش سه

انتهای خبر/ پسند https://armanekerman.ir/vdcj8vevhuqexiz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما