تاریخ انتشار :شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۱۲
۰
plusresetminus
معاون اقتصادی استاندار کرمان:

توسعه استان در کار تیمی و با نگاه سود جمعی است

معاون اقتصادی استاندار کرمان در جلسه بررسی وضعیت صنعت بیمه در کرمان گفت: پیشرفت توسعه استان در گرو کار تیمی و نگاه سود جمعی اتفاق می‌افتد.
توسعه استان در کار تیمی و با نگاه سود جمعی است

به گزارش گروه اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی «راه آرمان» و به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، امیر حسن‌زاده در جلسه بررسی وضعیت صنعت بیمه در استان کرمان عنوان کرد: با ارتباط بیمه و تیم اقتصادی استان و استفاده از ظرفیت‌های موجود می‌توان رتبه استان را در صنعت بیمه بالا ببریم. 

وی افزود: کرمان را باید با نگاه توسعه متوازن ساخت و با نگاه مطالبه‌گری در راستای توسعه استان پیش رویم، از ظرفیت‌های موجود در تمام نقاط استان استفاده کنیم و در هیچ شرایطی اجازه تعطیلی کار و تولید را ندهیم، از آورده همین استان به نفع توسعه استان استفاده کنیم. 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان عنوان کرد: مشکلات شرکت‌های بزرگ استان در جلسات رفع موانع تولید استان تا حدودی حل خواهد شد و نیاز است در راستای حمایت از تولید داخلی مشکلات شرکت‌های تولیدی که سد راه توسعه پیشرفت استان هستند را برطرف سازیم. 

وی با اشاره بر ظرفیت‌های استان در صنایع تبدیلی و کشاورزی گفت: در استان انرژی خورشیدی بهترین فرصت سرمایه‌گذاری است، همچنین استان بدلیل مزار شهید سلیمانی استانی زائرپذیر است و کمبود هتل در استان مشکل اساسی است که بیمه می‌تواند از منابعی که در اختیار دارد در ساخت هتل کمک زیادی به استان کند، ارتباط بین شرکت‌ها و بیمه‌ها برای سرمایه‌گذاری در استان حفظ شود. 

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان گفت: به جهت الگویی که در تامین مالی برای استان تعریف شده است برای اینکه بتوانیم تمام اقلام تامین مالی را در استان دنبال کنیم و منابع تامین مالی پروژه‌ها محقق شوند از همه ظرفیت‌های استان باید استفاده شود. 

صادق سلطانی ‌نژاد نیز در پایان خاطر نشان کرد: این ظرفیت شامل بودجه عمومی و یا آورده بخش خصوصی و یا سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی، مشارکت‌های نهادها و سازمان‌ها، بیمه و بازار سرمایه‌ای است که در رشد و توسعه استان تاثیرگذار باشند. 

انتهای خبر/ طهماسبی https://armanekerman.ir/vdcdjf0f5yt0ok6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در انتخابات پیش رو به چه کسی رای می دهید
محمدباقر قالیباف
امیرحسین قاضی زاده هاشمی
علیرضا زاکانی
سعید جلیلی
مصطفی پورمحمدی
مسعود پزشکیان
هنوز تصمیم نگرفته‌ام