تاریخ انتشار :جمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۷:۴۲
۰
plusresetminus
مدیرکل صدا و سیمای استان کرمان:

حضور در انتخابات، تجدید بیعت با شهداست

مدیرکل صدا و سیمای استان کرمان گفت: حضور در پای صندوق‌های رای به معنای ادامه دادن راه شهدا و تجدید بیعت با آنان است.
حضور در انتخابات، تجدید بیعت با شهداست
احمد علیرمضانی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری «راه آرمان» در رابطه با فعالیت صدا و سیما در ایام تبلیغات ریاست جمهوری گفت: در دنیای امروز  نقش رسانه‌ها بر هیچ‌کس پوشیده نیست.
 
وی ادامه داد: همگی ما در طول این چند هفته شاهد تلاش رسانه ملی برای هدایت افکار عمومی بودیم از این‌رو پخش مناظره‌ها یکی از نقاط قوت این رسانه بوده است.
 
علیرمضانی ادامه داد: در این راستا صدا و سیمای استان کرمان نیز دارای برنامه بود و بر اجرای برنامه‌‌های مختلفی که به نقش مردم در انتخابات و حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای اشاره می‌کرد، تلاش بسیار کرده است.
 
مدیرکل صدا و سیمای استان کرمان در پاسخ به این سئوال که اگر کسی در برابر شما بایستد و بر رأی دادن‌تان مخالفت کند به او چه می‌گوشزد می‌کردید، گفت: همین‌که بسیاری از مردم تصمیم می‌گیرند تا در مکان مقدسی چون گلزار بین‌المللی شهدا رای‌شان را در صندوق بیاندازند یعنی تجدید بیعت با شهدا و اتمام حجت است به این‌ معنا که رای دادن یعنی قرار است راه شهدا را برویم و بر این موضوع ذره‌ای شک و تردید نداریم.
 
به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری راه آرمان؛ امروز ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ و روزی است که مردم ایران قرار است دوباره پای صندوق‌های رای بروند تا با انتخاب از میان دو کاندیدای ریاست جمهوری یعنی جلیلی و پزشکیان یکی را به عنوان رئیس جمهور خود برگزینند.
 
در طول این مدت شاهد بودیم که رسانه‌ها نقش بسیار مهمی را ایفا کردند چه صدا و سیما که با پخش مناظره‌ها و یا برنامه‌های تبلیغاتی هر یک از نامزدها در معرفی آنان، برنامه‌ها و اهداف‌شان نقش ویژه‌ای ایفا کرد و چه رسانه‌هایی هم‌چون شبکه‌های اجتماعی در قالب گروه‌ها کانال‌ها، روزنامه‌ها و ....
 
همگی‌مان شاهد بودیم که هر یک از دو کاندیدای موجود از هر فرصتی البته در قالب فضای مجازی استفاده کردند تا هم خود را معرفی کنند و هم رقیب را فردی ناتوان و ناکارآمد جلوه دهند.
 
 
انتهای خبر/پسند
https://armanekerman.ir/vdciwrazvt1a5z2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین