تاریخ انتشار :يکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۰:۰۵
۰
plusresetminus
وصیت شهید «حسن اسطوری»؛

می‌خواهم که پیرو ولایت فقیه باشید

شهید حسن اسطوری در وصیت‌نامه خود آورده است: عاجزانه از شما می‌خواهم که پیرو ولایت فقیه باشید.
می‌خواهم که پیرو ولایت فقیه باشید
به گزارش گروه فرهنگی پایگاه خبری «راه آرمان»؛ شهید حسن اسطوری بيستم دی ۱۳۴۲، در شهر پاريز از توابع شهرستان سيرجان به‌دنيا آمد. تا چهارم متوسطه در رشته تجربی درس خواند. به‌عنوان بسيجی در جبهه حضور يافت. شانزدهم مرداد ۱۳۶۲، در مهران توسط نيروهای عراقی بر اثر اصابت تركش به سر و سينه، شهيد شد. مزار وی در گلزار شهدای شهرستان زادگاهش واقع است.

گزیده‌ای از وصیت‌نامه شهید حسن اسطوری:

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام خدمت امام زمان و نایبش و همچنین سلام به‌حضور امت مسلمان و همچنین پدر و مادرم. من بعد از اقرار به وحدانیت خداوند و پیامبری حضرت محمد(ص) و ولایت ائمه اطهار اذعان دارم که در مدت زندگی‌ام خطاهای زیادی مرتکب شده‌ام و گناهان زیادی در درگاه خدای باری‌تعالی مرتکب شده‌ام که از خدا امید عفو دارم.

بعد از این از شما عاجزانه می‌خواهم که اگر حقی به گردن من دارید ببخشید و در راز و نیازهایتان با خدا برایم طلب مغفرت کنید. من خود را کوچک‌تر از آن می‌دانم برای امتی که حضورش در صحنه خود پیامی است کوبنده و آگاهنده برای مستضعفان جهان است، پیام دهم ولی عاجزانه از شما می‌خواهم که پیرو ولایت فقیه باشید و از تفرقه بپرهیزید و از بذل جان و مال و اولاد در راه انقلاب دریغ نورزید.

در خاتمه از شما می‌خواهم که هر کس حقی از نظر مالی به گردن من دارد به پدر و مادرم مراجعه کند و حق خود را طلب کند.

از همگی امید عفو دارم. این وصیت‌نامه فرزند خطاکار و ناخلف شما خطاب به شما. خطاب به تو مادری که سال‌ها زحمت کشیدی و رنج بردی و من ناسپاسی کردم. خطاب به تو پدر که سال‌ها با مشقت زیاد کار کردی و مرا بزرگ کردی و من خطاکار ناسپاس قدر شما را ندانستم و در تمام عمرم شما را اذیت کردم و پدر و مادرم اعتراف می‌کنم که فرزند شایسته‌ برای شما نبوده‌ام و حال عاجزانه از شما طلب عفو و بخشش دارم.

از شما می‌خواهم که از من راضی باشید تا چنین باشد خدا از من راضی نخواهد بود، از شما می‌خواهم از حقوقی که به گردن من دارید در گذرید تا خدا از شما در گذرد. دوستان و خویشاوندانم در همه عمرم همه اش از من بدی دیده‌اید ملتمسانه از شما می‌خواهم که مرا از ته دل ببخشید و عفو کنید.


منبع: نوید شاهد کرمان

انتهای خبر/م
  https://armanekerman.ir/vdcefw8zwjh8ezi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین